search.noResults

search.searching

saml.title
dataCollection.invalidEmail
note.createNoteMessage

search.noResults

search.searching

orderForm.title

orderForm.productCode
orderForm.description
orderForm.quantity
orderForm.itemPrice
orderForm.price
orderForm.totalPrice
orderForm.deliveryDetails.billingAddress
orderForm.deliveryDetails.deliveryAddress
orderForm.noItems
1066 | WEEK 18-19 30 APRIL 2025


33 Dutch Harbour Festival Maasbracht: Tino Martin live en gratis toegang


Op zaterdag 28 en zondag 29 juni 2025 verandert de haven van Maasbracht in een gezellig festivalterrein. Tijdens het Dutch Harbour Festival geniet je van een geweldige line-up aan het water, met optre- dens van onder andere Tino Martin, Wim Florack en Justen de Wildt. Ook aan de Formule 1-fans is gedacht: zowel de kwalificatie als de race wor- den live uitgezonden op een groot scherm. De toegang is helemaal gra- tis, dus dat wil je niet missen!


Dutch Harbour Festival Het Dutch Harbour Festival keert dit jaar ter- ug voor een tweede editie, georganiseerd door Café ‘t Wiel. Dit laatste weekend van juni is voor Maasbracht een bekend feestweek- end. Elke twee jaar vin- den dan namelijk de Maasbrachter Havendagen plaats. In het jaar dat deze niet plaatsvinden, zorgt het Dutch Harbour Festival voor een spetterend muziekspektakel. Leuk om te weten: de naam ‘Dutch Harbour Festival’ verwijst niet alleen naar de haven van Maasbracht, maar ook naar Dutch Cruise Line, een onderdeel van de eigenaar van het café.


Justen de Wildt: “Ik kom regelmatig in Maasbracht en het is altijd een groot feest!


Het is een klein dorp in Limburg, maar de sfeer en gezelligheid zijn echt fantastisch. Ik kan niet wachten om tijdens het Dutch Harbour Festival de tent op z’n kop te zetten!”


Justen de Wildt 'Ik kom regelmatig in


Maasbracht en het is altijd een groot feest! Het is een klein dorp in Limburg, maar de sfeer en gezelligheid zijn echt fantastisch'


Zaterdag 28 juni 2025 Het programma start op zaterdag om 15.00 uur en zit bomvol enter- tainment. Tino Martin zorgt voor een onvergetelijk optreden, terwijl Justen de Wildt en Wim Florack het publiek meenemen


met hun Nederlandse hits. De Abba Tribute Band brengt de grootste hits uit de jaren ‘70 tot leven, en Party DJ W, DJ Dave en DJ DMN houden de sfeer er de hele avond in. Ook voor sportliefhebbers is er genoeg te belev- en: de kwalificatie van de GP van Oostenrijk


wordt live uitgezonden op een groot scherm.


Zondag 29 juni 2025 Op zondag draait het Dutch Harbour Festival vanaf 14.00 uur om ontspanning en gezel- ligheid. DJ Ludy en DJ Hadless draaien de middag aan elkaar met de beste nummers, terwijl de jongste bezoekers zich kunnen uit- leven op het springkussen. Formule 1-fans hoeven niets te missen: de race van de GP van Oostenrijk wordt live uitgezonden op een groot scherm. Een perfecte afsluiting van een weekend vol muziek en gezelligheid.


VIP tickets Dit evenement zou niet mogelijk zijn zonder de steun van de gewaardeerde sponsoren. Deze editie is met een VIP-ticket bij te dra- gen aan het succes van Dutch Harbour Festival. Geniet vanaf het VIP Deck met be- diening en een premium drankassortiment, met een prachtig uitzicht over het terrein en het podium. Dit alles is beschikbaar voor


200 euro exclusief btw per persoon voor beide festivaldagen. Een unieke manier om het festival te beleven en te ondersteunen.


Voor meer informatie over het Dutch Harbour Festival en het bestellen van VIP-tickets, bezoek www.dutchharbourfestival.nl.


Over Café ’t Wiel Café ‘t Wiel is een populaire horecage- legenheid in Maasbracht, gelegen aan de boulevard van Maasbracht en bek- end om zijn gezellige sfeer. Het café biedt niet alleen een plek voor een drankje, maar ook voor een kop koffie met appeltaart of een heerlijke lunch op het terras. Als organisator van het Dutch Harbour Festival zorgt Café ‘t Wiel voor een unieke festivalervaring met muziek, eten en drinken in de sfeervolle omgeving aan de haven. Het adres van het café en het festival is Havenstraat 21, 6051 CS Maasbracht.


Page 1  |  Page 2  |  Page 3  |  Page 4  |  Page 5  |  Page 6  |  Page 7  |  Page 8  |  Page 9  |  Page 10  |  Page 11  |  Page 12  |  Page 13  |  Page 14  |  Page 15  |  Page 16  |  Page 17  |  Page 18  |  Page 19  |  Page 20  |  Page 21  |  Page 22  |  Page 23  |  Page 24  |  Page 25  |  Page 26  |  Page 27  |  Page 28  |  Page 29  |  Page 30  |  Page 31  |  Page 32  |  Page 33  |  Page 34  |  Page 35  |  Page 36  |  Page 37  |  Page 38  |  Page 39  |  Page 40  |  Page 41  |  Page 42  |  Page 43  |  Page 44  |  Page 45  |  Page 46  |  Page 47  |  Page 48  |  Page 49  |  Page 50  |  Page 51  |  Page 52  |  Page 53  |  Page 54  |  Page 55  |  Page 56  |  Page 57  |  Page 58  |  Page 59  |  Page 60  |  Page 61  |  Page 62  |  Page 63  |  Page 64  |  Page 65  |  Page 66  |  Page 67  |  Page 68  |  Page 69  |  Page 70  |  Page 71  |  Page 72