Tijdens het symposium JBN 2.0 hebben we beloofd dat onze support voor de branche verder gaat dan een symposium en daar houden wij ons aan. Op basis van getoon- de interesse organiseert AcquiMedia op 27 november een workshop over het thema ‘hoe maak je een strategisch marketing- plan?’. Deze workshop is bedoeld voor Ne- derlandse jachtbouwers, maar toeleveran- ciers zijn natuurlijk ook van harte welkom. Gastheer is wederom IVA Driebergen en de workshop wordt gegeven door Gert-Jan Krab, met wie u tijdens het symposium al kennis heeft kunnen maken. • Door ondersteuning van bedrijven is het inschrijfgeld slechts € 375
• Na aanmelding krijgt u van ons een aparte bevestiging of wij een plaats hebben kunnen reserveren.
• Na deze bevestiging, sturen wij u een factuur. Uw deelname is defi nitief als deze is voldaan.
Tot zover. Meer informatie vindt u op onze website en in het vakblad Jachtbouw Nederland. Voor vragen kunt u telefonisch terecht bij Thila Mos, 0184-48.10.43. Wij hopen dat u enthousiast bent over dit initi- atief en verheugen ons op uw aanmelding.
Programma 09.00 - 09-30 Ontvangst met koffi e 09.30 - 09.45
Uitleg dagprogramma en voorstelrondje 09.45 - 10.15 Voordat je een marketingplan gaat maken … 1)
Uitleg over een aantal zaken die nodig zijn voordat je kunt beginnen: • Wie zijn we eigenlijk als bedrijf? En waar zijn we goed in? Hoe ziet men ons?
• In welke marktsegment opereren we, en welke andere segmenten zijn er? • Hoe ontwikkelt de toekomst zich en welke rol gaan / willen wij hierin spelen?
10.15 – 11.00 11.00 – 12.30
Individuele oefening en bespreking Interne en Externe analyse 2)
Om richting te kunnen bepalen, moeten we onze interne sterktes en zwaktes kennen en weten wat er ‘buiten’ gebeurt. De interne analyse doen we aan de hand van een vooraf opgestuurde case die u heeft voorbereid.