871 | WEEK 44-45 01 NOVEMBER 2017
61 Scheepsreparatie - Nieuwbouw De Gerlien van Tiem bv present op Europort 2017
The A en The B voor hip jong publiek Eric Rietveld, projectleider Nieuwbouw, heeſt in de afgelopen jaren prachtige projecten turnkey opgeleverd. Iedereen heeſt wel beel- den gezien van de tot in het kleinste detail prachtig afgewerkte passagiersschepen zoals S.S. Catherine, S.S. Maria Theresa en S.S. Joie de Vivre. Maar ook tankers, droge lading sche- pen en duwboten zijn in de afgelopen jaren strak in de lak de haven uitgevaren. De Gerlien heeſt in haar indrukwekkende 50 jarig bestaan kennis en ervaring opgedaan om eigenlijk ieder denkbaar nieuwbouw schip af te bouwen of te bouwen. Momenteel zijn we in de eindfase beland van de afbouw van het droge lading schip Vaya Con Dios van de Fa. Transito Scheepvaart B.V.. Begin volgend jaar start de afbouw van MTS Tessa in opdracht van Tonny van Strien.
DRUTEN De verhuizing van hal 1A naar hal 1 is zo goed bevallen dat De Gerlien van Tiem voor dit jaar wederom haar plek heeſt gereserveerd op deze toplocatie. Het is niet te missen, zodra u via de hoofdingang hal 1 inloopt staat op de derde stand aan uw rechterhand het verkoopteam, met een verse kop Nespresso koffie, voor u klaar om verder toe te lichten wat er allemaal mogelijk is op de werf in Druten.
En dat is omvangrijk! Buiten leverancier van de Gerlien boegschroeven en vierkante spud- palen is de werf uitstekend geoutilleerd om verbouwingen uit te voeren, alle scheepsre- paraties onder en boven de waterlijn en heeſt het een uitstekende naam verworven in het turnkey opleveren van nieuwbouwschepen. De kracht van het familiebedrijf De Gerlien van Tiem zit in het luisteren en meedenken met de klant. Of dit nu een schipper of rederij is, de wensen van de klant staan altijd centraal.
Afdeling Scheepsreparatie lekker druk Voor de afdeling scheepsreparatie is Marcel van Tiem de projectleider. Hij kan u alles ver- tellen over de voordelen van de vierkante spudpalen maar ook over complexe verbou- wingen van binnenvaartschepen. Momenteel liggen er in de haven van Druten 4 schepen die flink verbouwd worden. De ms Birjo II van Rapide Dredging B.V. wordt omge- bouwd van enkelwandige tanker naar beun- schip. MS Brutus krijgt een nieuwe stalen vloer, een compleet nieuwe bovenbouw en stuurhuis alsmede een nieuwe generator. De gastankers Embata en Emwatis van Chemgas Shipping B.V. krijgen helemaal een nieuwe look. Achterop een compleet nieuwe voorstu- wingstrein met 2 nieuwe thrusters en 2 nieu- we hoofdmotoren en beiden worden voorzien van nieuwe Klasse. Bij alle twee de tankers worden de totale voorwoningen verbreed en het interieur compleet vernieuwd. Beide laatstgenoemde schepen worden in een recordtijd van 7 weken omgebouwd.
De winter is uiteraard een uitgelezen tijd om onderhoud of andere werkzaamheden uit te voeren op passagiersschepen. De afdeling nieuwbouw neemt dit ook onder haar hoe- de. Aankomend winterseizoen zal de River Ambassador omgebouwd worden en The A gaan heten. Om een jonger publiek aan te trekken zal het schip mat zwart geverfd wor- den en krijgt het een stoer, hip en trendy nieuw uiterlijk en interieur. De River Baroness, nu The B genaamd, heeſt deze metamorfo- se al ondergaan en vaart flitsend zwart op de Seine.
De River Beatrice zal omgebouwd worden naar Uniworld’s nieuwste Super Ship. Het zal een fris stak uiterlijk krijgen met een nieuw restaurant en lounge en een elegante grote trap. Er zullen 2 nieuwe riante Royal Suites en Owner’s suites gecreëerd worden. Volgend voorjaar zal de S.S. Beatrice gaan varen op de rivier de Donau.
Even voorstellen: Marijke van Tiem Om de continuïteit van het bedrijf te waar- borgen is Marijke van Tiem, dochter van Frans van Tiem, als directeur aangesteld om voor- alsnog samen met haar vader het bedrijf voort te zetten. Na ruim 35 jaren werken, zowel in managementfuncties binnen zorginstellingen als actieve betrokkenheid met het familiebe- drijf, gaat zij zichzelf nu volledig richten op De Gerlien van Tiem bv.
Tijdens Europort zal zij graag kennis maken met u!
Kortom redenen ge- noeg om Europort 2017 te bezoeken en ons salesteam alle vragen te stel- len waarop u, als be-
staande of als toekomstige klant, graag ant- woorden wilt ontvangen aangaande een nieuw te bouwen schip, verbouwing, boeg- schroeven, spudpalen en alle mogelijk denk- bare reparaties.
Wij verwelkomen u graag in onze stand 1103, Hal 1.
De Gerlien van Tiem bv Waalbandijk 129 6651 KB Druten T: +31 (0)487-51 55 44 F: +31 (0)487-51 70 88 E:
info@gerlienvantiem.com I:
www.gerlienvantiem.com
STAND 1103
Page 1 |
Page 2 |
Page 3 |
Page 4 |
Page 5 |
Page 6 |
Page 7 |
Page 8 |
Page 9 |
Page 10 |
Page 11 |
Page 12 |
Page 13 |
Page 14 |
Page 15 |
Page 16 |
Page 17 |
Page 18 |
Page 19 |
Page 20 |
Page 21 |
Page 22 |
Page 23 |
Page 24 |
Page 25 |
Page 26 |
Page 27 |
Page 28 |
Page 29 |
Page 30 |
Page 31 |
Page 32 |
Page 33 |
Page 34 |
Page 35 |
Page 36 |
Page 37 |
Page 38 |
Page 39 |
Page 40 |
Page 41 |
Page 42 |
Page 43 |
Page 44 |
Page 45 |
Page 46 |
Page 47 |
Page 48 |
Page 49 |
Page 50 |
Page 51 |
Page 52 |
Page 53 |
Page 54 |
Page 55 |
Page 56 |
Page 57 |
Page 58 |
Page 59 |
Page 60 |
Page 61 |
Page 62 |
Page 63 |
Page 64 |
Page 65 |
Page 66 |
Page 67 |
Page 68 |
Page 69 |
Page 70 |
Page 71 |
Page 72 |
Page 73 |
Page 74 |
Page 75 |
Page 76 |
Page 77 |
Page 78 |
Page 79 |
Page 80 |
Page 81 |
Page 82 |
Page 83 |
Page 84 |
Page 85 |
Page 86 |
Page 87 |
Page 88 |
Page 89 |
Page 90 |
Page 91 |
Page 92