894 | WEEK 38-39 19 SEPTEMBER 2018
HOLLAND FISHERIES EVENT STAAT WEER VOOR DE DEUR Economische en innovatie impuls voor visserij en maritieme sector
URK De achtste editie van Holland Fisheries Event, dé visserij- en maritieme beurs van Nederland op 5 en 6 oktober 2018 in Urk, staat voor de deur. Dé Nederlandse visserij- beurs staat onder de exposanten bekend als een beurs waar je zaken kunt doen.
De beursvloer van Holland Fisheries Event, in De Koningshof Party & Events op Urk, wordt ingenomen door meer dan honderd exposan- ten uit binnen-en buitenland en betreſt toele- veranciers van de visserij en maritieme sector. Naar verwachting zullen circa 4000 mensen de vakbeurs komen bezoeken.
Vanwege de verwachte enorme belangstel- ling is het aantal stands opnieuw uitgebreid en komt daarmee op meer dan honderd of- ficiële stands. De beursorganisatie ziet een opvallende toename van internationale be- drijven die graag hun producten en diensten presenteren aan de Nederlandse visserijsec- tor. Ruim driehonderd vertegenwoordigers van de exposanten zullen twee tot drie dagen vertoeven op Urk.
Opening door CDA-Europarlementslid Annie Schreijer-Pierik
De officiële openingshandeling op vrij- dag 5 oktober om 10.30 uur zal door CDA- Europarlementslid Annie Schreijer-Pierik ver- richt worden. Zij zal daarbij uiteraard ingaan op de positie van de Nederlandse visserij van- uit Europees oogpunt. Maar Holland Fisheries Event is meer dan alleen een beurs. De be- drijvigheid in de aanloop er naartoe, tijdens de beursdagen en na afloop zorgen voor een economische en innovatie impuls voor de to- tale visserijsector.
Holland Fisheries Event is erg in trek bij be- drijven uit binnen- en buitenland. De inmid- dels uitgebreide beursvloer met een extra pa- viljoen is inmiddels ook op enkele stands na volledig verhuurd.
De visserij- en maritieme beurs staat onder de exposanten bekend als een echte vak- beurs waar je zaken kunt doen. “De bezoe- kers die op onze tweedaagse beurs afkomen zijn voornamelijk de eindbeslissers bin- nen het bedrijf. Op de vorige editie in 2016
47
werden er tientallen orders gesloten en ge- tekend in de stands. We zijn een echte vak- beurs waar we trots op zijn”, vertelt een trotse Klaas-Jelle Koffeman, voorzitter van Stichting Visserijdagen Urk, die initiator is van Holland Fisheries Event.
Flynth-paviljoen Flynth adviseurs en accountants is opnieuw hoofdsponsor van Holland Fisheries Event. De A-zaal waarin de hoofdsponsor al enke- le edities zichzelf groots presenteert, heeſt de naam Flynth-paviljoen gekregen. Een pa- viljoen, waar Flynth met bedrijven gerela- teerd aan het Masterplan Duurzame Visserij zoals Padmos, Hoekman Shipbuilding en Comint Urk, zal uitpakken en waar de laatste
innovaties en de nieuwste plannen op het ge- bied van visserijondernemerschap gepresen- teerd zullen worden. Flynth zelf is ontstaan vanuit een coöperatie en brengt dit gedachte- goed nog steeds in de praktijk.
Gratis toegang en parkeren De beurs is gratis toegankelijk en vooraf aan- melden via de homepage op de website www.
holland-fisheries.nl wordt van harte aanbevo- len. Ook het parkeren is gratis.
HOLLAND FISHERIES EVENT – INNOVATORS FOR CHANGE 5 en 6 oktober 2018
De Koningshof Party & Events, Urk Holland Fishery Event 2018
Trots. Als voorzitter van Stichting Visserijdagen Urk ben ik trots samen met en zeker ook op Paula van der Woude en Caroline Melissant van de projectorganisatie, dat er meer dan honderd standhouders zich tijdens de 10e editie zullen presenteren, er zelfs een zevende paviljoen bij komt om aan de vraag te kunnen voldoen en we 20 procent meer buitenlandse standhouders mogen verwelko- men op Nederlandse bodem.
Nu de beursdagen op 5 en 6 oktober dichterbij komen, ben ik naast trots ook enorm enthou- siast. De goede sfeer van de vorige editie hangt nog steeds in de lucht, standhouders hebben getoond vertrouwen in ons te hebben, maar ook in de toekomst van de visserij - en maritieme sector evenals investeerders.
Flynth adviseurs en accountants als zeer be- trokken hoofdsponsor gelooſt in het belang van Holland Fisheries Event. Ze staan altijd pal naast de ondernemer, maar nemen ons tegelij- kertijd mee vooruit, leren ons naar de toekomst kijken, vertrouwen te hebben en te doen. En precies daarvoor moet je op Holland Fisheries Event zijn: dé Nederlandse visserij - en maritie- me beurs waar je echt zaken kunt doen!
Klaas-Jelle Koffeman Voorzitter Stichting Visserijdagen Urk
De beursvloer is voor bezoekers geopend: - vrijdag 5 oktober van 11.00 uur tot 21.00 uur - zaterdag 6 oktober van 09.00 uur tot 15.00 uur
Opening De beurs wordt vrijdag 5 oktober geopend door Europarlementariër Annie Schreijer-Pierik. De opening zal plaatsvinden in het ‘Binnenhof’ op de beursvloer.
Het programma is als volgt: 10.30 uur - 10.35 uur: Welkom door Klaas Jelle Kofferman, voorzitter Stichting Visserijdagen Urk
10.35 uur - 10.40 uur: Welkom door de Geert Post, wethouder Visserij, Economische Zaken en Onderwijs
10.40 uur - 10.45 uur: Auke Hoefnagel – Flynth adviseurs * accountants 10.45 uur - 10.55 uur: Speech Annie Schreijer-Pierik - CDA Europarlementariër 10.55 uur - 11.00 uur: Openingshandeling, ‘Binnenhof’ beursvloer 11.00 uur - 11.45 uur: Rondleiding over de beurs met pers
Standhoudersborrel – vrijdagavond 5 oktober - 21.05 uur:
Aanvang Standhoudersborrel
- 21.15 uur: - 21.18 uur:
- 21.30 uur: - 22.30 uur:
Kort welkom door voorzitter Visserijdagen
Kort welkom door wethouder Geert Post van de gemeente Urk en uitreiking Gouden Scholletje
Ondertekening SeaVsat – Stichting Visserijdagen Urk – hoofdsponsorovereenkomst Visserijdagen 2019 Einde Standhoudersborrel
De beurs is alleen toegankelijk met een geldig toegangsbewijs. Vooraf online aanmel- ding is aanbevolen. De gratis toegangskaart wordt vervolgens via de mail toegezonden.
Deze kaart dient men uit te printen en mee te nemen naar de beurs op 5 en/of 6 oktober. De kaart wordt gescand en de bezoeker ontvangt een naam- en bedrijfssticker om te dragen. Toegangskaarten zijn persoonlijk en voor beide beursdagen te gebruiken.
Page 1 |
Page 2 |
Page 3 |
Page 4 |
Page 5 |
Page 6 |
Page 7 |
Page 8 |
Page 9 |
Page 10 |
Page 11 |
Page 12 |
Page 13 |
Page 14 |
Page 15 |
Page 16 |
Page 17 |
Page 18 |
Page 19 |
Page 20 |
Page 21 |
Page 22 |
Page 23 |
Page 24 |
Page 25 |
Page 26 |
Page 27 |
Page 28 |
Page 29 |
Page 30 |
Page 31 |
Page 32 |
Page 33 |
Page 34 |
Page 35 |
Page 36 |
Page 37 |
Page 38 |
Page 39 |
Page 40 |
Page 41 |
Page 42 |
Page 43 |
Page 44 |
Page 45 |
Page 46 |
Page 47 |
Page 48 |
Page 49 |
Page 50 |
Page 51 |
Page 52 |
Page 53 |
Page 54 |
Page 55 |
Page 56