NOUT WALLER OVER DE VOORTGANG BIJ HET ACTIEPLAN ANW:
‘Enorme stappen gezet door de druk voor praktijkhouders te verminderen’
In 2023 is de nieuwe dienstregeling voor avond-, nacht- en weekenddiensten (ANW) ingevoerd als onderdeel van het Actieplan Vermindering werkdruk in de ANW. Wat zijn de ervaringen tot dusver? InEen-bestuurslid Nout Waller over de belangrijkste uitkomsten van de Monitor ANW en een recente peiling onder huisartsen die lid zijn van LHV en VPH.
I 20 - SEPTEMBER 2024
n het Actieplan Vermindering werkdruk in de ANW hebben LHV, InEen, VPH en NHG acties geformuleerd voor het toekomst- bestendig inrichten van de huisartsen- spoedzorg in avond, nacht en weekend.
Het plan bestaat uit drie actielijnen: het beter betrekken van alle huisartsen bij de invulling van de dienstroosters, meer inzetten op de echte spoedvragen (spoed is spoed) en de ontwikkeling van een stip op de horizon (waar willen we met de acute huisartsenzorg naartoe).
Vooruitgang geboekt In de uitvoering van het plan, dat onderdeel is van het Integraal Zorgakkoord (IZA), zijn afgelopen jaren
Page 1 |
Page 2 |
Page 3 |
Page 4 |
Page 5 |
Page 6 |
Page 7 |
Page 8 |
Page 9 |
Page 10 |
Page 11 |
Page 12 |
Page 13 |
Page 14 |
Page 15 |
Page 16 |
Page 17 |
Page 18 |
Page 19 |
Page 20 |
Page 21 |
Page 22 |
Page 23 |
Page 24 |
Page 25 |
Page 26 |
Page 27 |
Page 28 |
Page 29 |
Page 30 |
Page 31 |
Page 32