974 | WEEK 42-43 20 OKTOBER 2021
DRV deelt kennis op Europort
uw aandacht nodig hebben. Zo bent u altijd op de hoogte van de ontwikkelingen en kunt u bijtijds bijsturen!
Btw en fiscaal voordeel voor (inter)nationaal transport Internationale transportondernemers lopen vaak tegen een wirwar van belastingregels aan. Want hoe zit het met de btw als u goede- ren importeert? Welk arbeidsrecht is van toe- passing op uw internationale werknemers? En hoe moet de loonadministratie worden ge- voerd? Onze fiscalisten staan u bij om uw situ- atie belastingtechnisch zo optimaal mogelijk in te richten. Ook op internationaal gebied.
DRV is van 2 tot en met 5 november 2021 we- derom aanwezig op Europort in Rotterdam Ahoy. Op deze grote shippingbeurs willen wij graag onze kennis delen. De juiste informatie en inzichten geven, zodat maritieme bedrij- ven goed onderbouwde keuzes kunnen ne- men. Juist nu door de pandemie het maritie- me speelveld flink veranderd is.
de shipping sector graag de gelegenheid de verbinding te leggen met onze adviseurs én ons grote internationale Moore netwerk dat actief is in ruim 112 landen. U kunt ons vinden op stand 4309.
Inzicht nodig om koers te houden Als ondernemer in de scheepvaart is het cru- ciaal om scherp inzicht te hebben in actuele financiële stuurfactoren. Daarnaast vragen de tarievendruk, het grote personeelstekort en de toenemende complexiteit in de supply chain om actueel inzicht om de juiste beslis- singen te kunnen nemen. Dat kan alleen als u de juiste managementinformatie voorhanden heeſt.
Tijdens de beurs wijzen we u graag op de kan- sen en risico’s. En geven we ondernemers in
Wij zorgen ervoor dat uw administratie snel, efficiënt en op de juiste wijze wordt verwerkt. Zo bespaart u uzelf veel tijd en veranderen ge- gevens in betrouwbare actuele informatie in een dashboard op maat. Uw adviseur kijkt ook mee naar uw dashboard en wijst op zaken die
DRV is aangesloten bij Moore Global, een internationaal netwerkwerk van onafhanke- lijke accountants- en belastingadvieskantoren in ruim 112 landen. Mede daardoor kunnen wij ondernemers volledig ondersteunen bij grensoverschrijdende activiteiten.
Overnames binnen de transport en logistiek Om concurrerend te blijven, zet schaalvergro- ting steeds verder door in de transportsector. Bedrijven werken met elkaar samen om ho- gere efficiency te bereiken. De corporate fi- nance-adviseurs van DRV helpen u graag met het verkrijgen van financiering en begeleiden u bij overnames en samenwerkingen. Ook internationaal. Door hun grote netwerk weten zij altijd de juiste match te vinden tussen be- drijven. Ook hier werken wij samen onder het Moore Global network. Wij begeleiden het hele zo’n proces van begin tot eind; van waardebe- paling tot aan de onderhandelingen.
Specialist in shipping en transport met een groot netwerk Onze cliënten in de sector transport en lo- gistiek zijn (middel)grote mkb’ers op het gebied van shipping en wegvervoer. We
ondersteunen hen in de volle breedte van het ondernemerschap. Van het efficiënt inrichten van de administratie en zorgen voor actueel inzicht, tot het helpen bij vraagstukken op ge- bied van global mobility, transfer pricing en corporate tax.
Daarvoor hebben we veel kennis in huis, of maken we indien nodig gebruik van kennis van experts uit andere landen via ons Moore netwerk in 112 landen.
Weten wat wij voor u kunnen betekenen? Wilt u eens vrijblijvend met ons kennis maken of concreet weten wat wij voor uw bedrijf kun- nen betekenen? Kom dan langs op Europort op stand 4309. Of neem eens vrijblijvend con- tact met ons op. Wij helpen u graag verder!
Waarmee kunnen we u helpen? • Wij weten wat er speelt in de scheeps vaart en uw bedrijf en kunnen u zo ge- richte adviezen geven en met u sparren • Door uw administratie te automatiseren, helpen wij u meer (financieel) inzicht te krijgen in uw bedrijf en tijd te besparen op uw administratie
• Wij helpen u bij uw belastingzaken en zor- gen dat u de fiscale én subsidiekansen voor uw onderneming optimaal benut • Wij helpen u het verkrijgen van financie- ringen en begeleiden u bij overnames en samenwerkingen
Trapezium 150 3364 DL Sliedrecht T 0184 414 766 I
www.drv.nl
65
WERKEN IN DE ECHTE ECONOMIE
Wij werken voor de ondernemers die de ruggengraat van onze economie vormen. Die het geld verdienen. Die gewoon belasting betalen. En die voor het overgrote deel van onze werkgelegenheid zorgen. De ondernemers die zuinig zijn op hun bedrijf, op hun klanten en op hun mensen. Die beseffen dat je niets voor niets krijgt. Die zichzelf niet overschatten. Maar die ook durven dromen.
Wij werken voor de ondernemers die erop staan dat je hun bedrijf net zo serieus neemt als zijzelf. Die zich niet met een kluitje in het riet laten sturen. Die geen ellenlange rapporten willen, maar heldere adviezen die het verschil maken. Wij zijn de accountants en adviseurs van DRV. Wij werken in de echte economie.
www.echteeconomie.nl
Stand 4390
Page 1 |
Page 2 |
Page 3 |
Page 4 |
Page 5 |
Page 6 |
Page 7 |
Page 8 |
Page 9 |
Page 10 |
Page 11 |
Page 12 |
Page 13 |
Page 14 |
Page 15 |
Page 16 |
Page 17 |
Page 18 |
Page 19 |
Page 20 |
Page 21 |
Page 22 |
Page 23 |
Page 24 |
Page 25 |
Page 26 |
Page 27 |
Page 28 |
Page 29 |
Page 30 |
Page 31 |
Page 32 |
Page 33 |
Page 34 |
Page 35 |
Page 36 |
Page 37 |
Page 38 |
Page 39 |
Page 40 |
Page 41 |
Page 42 |
Page 43 |
Page 44 |
Page 45 |
Page 46 |
Page 47 |
Page 48 |
Page 49 |
Page 50 |
Page 51 |
Page 52 |
Page 53 |
Page 54 |
Page 55 |
Page 56 |
Page 57 |
Page 58 |
Page 59 |
Page 60 |
Page 61 |
Page 62 |
Page 63 |
Page 64 |
Page 65 |
Page 66 |
Page 67 |
Page 68 |
Page 69 |
Page 70 |
Page 71 |
Page 72