Nieuws OVERNACHTEN
Camperplaats bij fruitbedrijf in het Kromme Rijngebied
In de gemeente Werkhoven midden in het Kromme Rijngebied is onlangs camperplaats De Kersenpit van start gegaan, met ruimte voor elf campers.
Eigenaren Marjolein en Wim Oksam heb- ben nu behalve hun fruitkraam met onder andere kersen, aardbeien en frambozen ook een camperplaats. Ze realiseerden de camperplaats met advies van het Project- bureau Camperplaatsen van de NKC. Alle voorzieningen – waaronder ook een sani- tairgebouw en wifi – zijn aanwezig. Cam- peraars mogen zo lang als ze willen blijven staan en kijken uit op de boomgaard en weilanden. Op zondag aankomen is niet mogelijk, vertrekken wel. Behalve campers zijn op de camperplaats nog pauwen, eenden, alpaca's, geiten en kippen te vinden. En ook fruitbomen zijn er te over, met onder andere kersen, appels en peren. De stad Utrecht en ook het Nati- onaal Park Utrechtse Heuvelrug liggen op fietsafstand. Heerlijk wandelen is het op het Kromme Rijnpad, dat langs de rivier voert. De sitecode van Camperplaats De Kersenpit op Campercontact is 106561.
NKC REIZEN Holland Norway Lines failliet
De veerdienst Holland Norway Lines naar het Noorse Kristiansand is sinds begin september failliet.
De veerdienst was pas sinds april 2022 in de vaart en vertrok aanvankelijk uit de Eemshaven, waar het bedrijf plannen had om een eigen kade aan te leggen. De financiële problemen begonnen toen bleek dat dit niet haalbaar was en de veerdienst moest uitwijken naar het Duitse Cuxhaven en later Emden. Dat leidde tot annulerin-
gen en aanzienlijk minder boekingen. Ook de NKC maakte voor groepsreizen gebruik van deze overtocht, waarmee camperaars ’s middags inschepen en de volgende ochtend in Noorwegen aan het ontbijt zitten. Voor mei 2024 heeft de NKC twee groepsreizen op het programma staan, waarvoor nu mogelijk een alter- natieve overtocht moet worden gezocht. Wie deze reis boekt, wordt daarvan op de hoogte gebracht.
www.nkc.nl/reizen.
OVERNACHTEN Toekomst Camperpark Vogelzang in Antwerpen onzeker
De populaire camperplaats Vogel- zang in Antwerpen heeft opnieuw geen duidelijkheid gekregen over de toekomst. Dat bericht de Antwerpse Televisie ATV.
Volgens de plannen zou de camperplaats in juni overgedragen zijn aan Antwerp Expo, maar volgens eigenaar Jan Vander Elst is die overeenkomst afgeblazen. Daardoor heeft ook hij geen idee wat de toekomst zal brengen. AG Vespa, het gemeentebedrijf voor vastgoed en stads- projecten in Antwerpen, verleent con-
18
cessies voor slechts een jaar. Dat maakt investeren in het camperpark moeilijk. Van- der Elst hoopt dat hij een nieuw plaatsje krijgt toegewezen, mocht Camperpark Vogelzang inderdaad verdwijnen. De camperplaats ligt vlak bij Antwerp Expo en het centrum van Antwerpen is op tien minuten loopafstand. Het camperpark ligt buiten de Antwerpse lage-emissiezone en er is plaats voor meer dan honderd cam- pers, ongeacht de lengte. Alle gebruikelijke voorzieningen zijn aanwezig. De sitecode van Camperpark Vogelzang op Campercontact is 8285.
KAMPEERAUTO 7 - 2023
WWW.NKC.NL
Page 1 |
Page 2 |
Page 3 |
Page 4 |
Page 5 |
Page 6 |
Page 7 |
Page 8 |
Page 9 |
Page 10 |
Page 11 |
Page 12 |
Page 13 |
Page 14 |
Page 15 |
Page 16 |
Page 17 |
Page 18 |
Page 19 |
Page 20 |
Page 21 |
Page 22 |
Page 23 |
Page 24 |
Page 25 |
Page 26 |
Page 27 |
Page 28 |
Page 29 |
Page 30 |
Page 31 |
Page 32 |
Page 33 |
Page 34 |
Page 35 |
Page 36 |
Page 37 |
Page 38 |
Page 39 |
Page 40 |
Page 41 |
Page 42 |
Page 43 |
Page 44 |
Page 45 |
Page 46 |
Page 47 |
Page 48 |
Page 49 |
Page 50 |
Page 51 |
Page 52 |
Page 53 |
Page 54 |
Page 55 |
Page 56 |
Page 57 |
Page 58 |
Page 59 |
Page 60 |
Page 61 |
Page 62 |
Page 63 |
Page 64 |
Page 65 |
Page 66 |
Page 67 |
Page 68 |
Page 69 |
Page 70 |
Page 71 |
Page 72 |
Page 73 |
Page 74 |
Page 75 |
Page 76 |
Page 77 |
Page 78 |
Page 79 |
Page 80 |
Page 81 |
Page 82 |
Page 83 |
Page 84 |
Page 85 |
Page 86 |
Page 87 |
Page 88 |
Page 89 |
Page 90 |
Page 91 |
Page 92