Drukte op Caravan Salon
De 55ste editie van de Caravan Salon in Düsseldorf heeft net als vorig jaar meer dan 200 duizend bezoekers getrokken.
De organisatoren spreken van een zeer suc- cesvolle beurs, waarbij de bezoekersaantal- len en goede verkoopcijfers bevestigen dat kamperen booming business is. Dat beamen ook de vrijwilligers en kantoormedewerkers van de NKC die aanwezig waren met een stand en diverse presentaties gaven over de app Campercontact. Een 55-inch-touchscreen met daarop de app zorgde voor een maximale aanloop bij de stand.
De volgende editie van de Caravan Salon is van 26 augustus tot en emt 3 september.
Camperfestival voor jonkies
Op en rond campercamping De Wielewaal in Zeewolde heeft op zaterdag 10 september het eerste NKC Camperfestival plaatsgevonden, speciaal voor jongere leden van de NKC, tot 55 jaar. Zij konden genieten van optredens van Wouter van der Wal, de beste kampvuurartiest van Nederland en van de band Frutta Fresca. Het festival trok ongeveer 160 bezoekers. Velen van hen maakten gebruik van de mogelijkheid om in de camper op het terrein te overnachten.
GEVRAAGD
Personeel en vrijwilligers van de NKC zijn gezamenlijk verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van de vereniging. Zij doen dit met veel enthousiasme, inzet en teamgeest. In verband met vertrek, groei en ontwikkeling, zijn wij op zoek naar:
VRIJWILLIGERS
Regio Midden-Nederland • Camperplaatsspecialist (m/v) Regio Zuid-Holland
• Leden evenemententeam (m/v) Regio Zuid-West
• Leden evenemententeam (m/v) Regio Midden • Promotor evenemententeam (m/v) Regio Noord • Coördinator evenemententeam (m/v)
Interesse?
Kijk voor meer informatie op
www.nkc.nl > Over NKC > Vacatures.
Westerveld: alleen overdag
De gemeente Westerveld heeft een creatieve manier gevonden om camperaars te laten weten dat over- nachten op parkeerplaatsen niet is toegestaan.
Met een speciaal hiervoor ontworpen bord wil Westerveld laten zien dat campers zeker welkom zijn in de gemeente, maar dat over- nachten op deze plek niet mag. Toezicht- houders van de gemeente informeerden camperaars al langer over de verschillende overnachtingsmogelijkheden op recreatie- terreinen in en rond de gemeente, onder meer met fl yers. De gemeente heeft deze zomer op vijf strategische plekken borden geplaatst. Op de site van de gemeente Westerveld vertelt wethouder Klaas Smidt: ‘De Dieversluis is een van de plaatsen waar overdag vaak campers geparkeerd staan. Omdat het dicht bij een doorgaande weg is,
20 | Kampeerauto nr. 8/2016 NKC
het een prima uitvalsbasis is voor een fi ets- of wandeltocht naar de twee Nationale Parken en rond de sluis wordt men gastvrij ontvangen in de horeca en winkels. Maar de parkeerplaats is geen overnachtingsplek.’ Deze maand wordt in een evaluatie vast- gesteld of het verkeersbord effectief is.
Page 1 |
Page 2 |
Page 3 |
Page 4 |
Page 5 |
Page 6 |
Page 7 |
Page 8 |
Page 9 |
Page 10 |
Page 11 |
Page 12 |
Page 13 |
Page 14 |
Page 15 |
Page 16 |
Page 17 |
Page 18 |
Page 19 |
Page 20 |
Page 21 |
Page 22 |
Page 23 |
Page 24 |
Page 25 |
Page 26 |
Page 27 |
Page 28 |
Page 29 |
Page 30 |
Page 31 |
Page 32 |
Page 33 |
Page 34 |
Page 35 |
Page 36 |
Page 37 |
Page 38 |
Page 39 |
Page 40 |
Page 41 |
Page 42 |
Page 43 |
Page 44 |
Page 45 |
Page 46 |
Page 47 |
Page 48 |
Page 49 |
Page 50 |
Page 51 |
Page 52 |
Page 53 |
Page 54 |
Page 55 |
Page 56 |
Page 57 |
Page 58 |
Page 59 |
Page 60 |
Page 61 |
Page 62 |
Page 63 |
Page 64 |
Page 65 |
Page 66 |
Page 67 |
Page 68 |
Page 69 |
Page 70 |
Page 71 |
Page 72 |
Page 73 |
Page 74 |
Page 75 |
Page 76 |
Page 77 |
Page 78 |
Page 79 |
Page 80 |
Page 81 |
Page 82 |
Page 83 |
Page 84 |
Page 85 |
Page 86 |
Page 87 |
Page 88 |
Page 89 |
Page 90 |
Page 91 |
Page 92 |
Page 93 |
Page 94 |
Page 95 |
Page 96 |
Page 97 |
Page 98 |
Page 99 |
Page 100