search.noResults

search.searching

saml.title
dataCollection.invalidEmail
note.createNoteMessage

search.noResults

search.searching

orderForm.title

orderForm.productCode
orderForm.description
orderForm.quantity
orderForm.itemPrice
orderForm.price
orderForm.totalPrice
orderForm.deliveryDetails.billingAddress
orderForm.deliveryDetails.deliveryAddress
orderForm.noItems
886 | WEEK 22-23 30 MEI 2018


MEI Datum


SCHEEPVAART I Agenda Evenement


- 28 t/m 30 mei - 29 t/m 31 mei


JUNI Datum


Wekelijks


- 4 t/m 8 jun - 5 jun - 5 jun


- 6 en 7 jun - 9 jun - 9 jun


- 14 jun - 14 jun - 16 jun


- 16 en 17 juni - 17 juni - 21 jun


- 27-29 jun


- 28 en 29 jun - 29 jun


JULI Datum


Wekelijks - 3 jul - 5 jul


Blue Week Beurs Maritime Industry Evenement


Binnenvaartmuseum Nationaal Kamp Hattem Soos Maasbracht MBM


Haringparty Binnenvaartsoos Port Exhibition Rotterdam Meanderkids voetbaltoernooi


14de Grachtenfestival Businessclub De Buurman Panheel Maritiem


Electric & Hybrid Marine Congres BLN-Schuttevaer Schipperscafé Vreeswijk


Evenement


Binnenvaartmuseum Soos Maasbracht MBM Businessclub De Buurman


KSCC I Agenda KSCC NIJMEGEN


Plaats


Rotterdam Gorinchem


Plaats


Dordrecht Hattem


Maasbracht Zwijndrecht


Rotterdam Meppel


Rotterdam Werkendam


Technical Tank Container Conference Antwerpen Sluizenfestival


Vreeswijk


Nationale Historische Reddingbootdag Lelystad BBB-Haringparty


Maasbracht Heerjansdam


Amsterdam Rotterdam Nieuwegein


Plaats


Dordrecht Maasbracht Werkendam


Aanvullende informatie congres bij STC, Lloydstraat 300; www.blueforum.org Evenementenhal, 13.00 – 21.00 uur; mmv modelbouwgroep Devel Aanvullende informatie


elke do en eerste za van de maand 10.00 tot 16.00 uur www.nationaalkamp.nl


Havenstraat 2, 14.00 – 17.00 uur


Julia Internaat, 13.30 – 15.30 uur, Livemuziek , voor de niet-liefhebbers van haring zijn er andere hapjes. RDM, http://portexrotterdam.com


Haven 10.00 – 16.00 uur, ‘Meppel aan Zee’ VVOR, Prinsenlaan 991, Kralingen


Haringparty, jachthaven De Steur, -- 17.00 -21.30 uur 9.30 uur De Ark en Havenhuis, org: Bureau Veritas www.debrulboei.nl


www.panheelmaritiem.nl; zo 11.00 uur Smulvaarttocht Bataviahaven


Restaurant Waal, 17.00 uur


Vakbeurs in RAI-complex, hal 12 Inntel Hotels Rotterdam Centre


Theehuys museumwerf, 15.00 – 21.00 uur Aanvullende informatie


elke do en eerste za van de maand 10.00 tot 16.00 uur Havenstraat 2, 14.00 – 17.00 uur


Zomer-bbq rest. De Waterman, 17.00 -21.30 uur Ook uw evenement hier? Mail naar redactie@scheepvaartkrant.nl o.v.v. agenda. KSCC HET ZUIDEN TE RAAMSDONKVEER


Vaste activiteiten: Zo


Wo


10.30 uur Heilige Mis of Woord- en Communiedienst. Na de dienst is een bestuurslid aanwezig.


14.00 uur Handwerken en kaarten. Bibliotheek geopend.


ROTTERDAM


Vaste activiteiten: Zo


AMVV I Agenda


GRONINGEN - WITTE ZWAAN Wekelijkse activiteiten: Maandag 14.00 uur Volksdansen onder lei- ding van mvr. Girbes.


Dinsdag 19.30 uur Sjoelen en kaarten. Woensdag 13.30 uur Sjoelen en kaarten. 19.30 uur tot 21.00 uur Franse les. Hiervoor moet men zich wel aanmelden. Donderdag 19.30 uur Repetitie zangkoor. Vrijdag 19.30 uur Cursus stijldansen (niet elke vrijdag) onder leiding van mvr. Girbes.


Bijzondere activiteiten Op woensdagavond: Crosswind NTC met diverse cursussen, waar- onder Vaarbewijzen 1 en 2.


Voor meer informatie kan contact worden opgenomen met de heer Krul, telefoon 0566 689 520 of met de Witte Zwaan, Eemskanaal N.Z., tegenover Praxis, Groningen. Telefoon 050 311 64 77.


Het Landelijk Bureau is bereikbaar op het mobiele telefoonnummer 06 50 28 52 61. E: amvv@quicknet.nl


STEUNPUNT BINNENVAART Wie vragen of problemen heeſt op sociaal- maatschappelijk of financieel gebied kan bellen met Steunpunt Binnenvaart. T: 06 20 112 319 E: info@steunpuntbinnenvaart.nl I : www.steunpuntbinnenvaart.nl


11.00 uur Elke derde zondag van de maand Eucharistieviering met ontmoe- ting in Huize Antonius, Nieuwe Binnenweg 33 te Rotterdam


Vaste activiteiten: Spreekuur directeur/aalmoezenier zondags na de eucharistieviering en/of telefonische afspraak. Zo Ma Di


11.00 uur Eucharistieviering 10.30 uur Stafvergadering 10.00 uur KSCC-gymnastiek


Wo Do


Vr 10.30 uur Repetitie Waalkanterskoor


15.30 uur Verzorgen Christoffelnieuws (even weken)


19.00 uur Repetitie KSCC-kerkkoor 9.30 uur Bloemschikken


Extra activiteiten: Wo 30 mei 19.00 uur Vergadering VvE Waaltoren fase II en Parkeergarage.


Do 14 juni 14.00 uur KSCC Nijmegen Soos met… Haringparty, ter afsluiting van het seizoen.


Na 14 juni geen Soos met… meer i.v.m. zomervakan- tie. We beginnen weer in september.


47


Helpdesk KSCC I Het KSCC en het RK Schip- perspastoraat zetten zich in voor schippers- gezinnen en opvarenden van de Europese Rijn- en binnenvaartvloot.


De alarmnummers van de sociale helpdesk zijn dag en nacht bereikbaar. T: +31 (0)24 377 75 75 M: +31 (0)655 35 66 66 I: www.kscc.nl


Lustrumeditie van Havenevenement


ROTTERDAM Alweer de vijfde editie van het Rotterdams Havenevenement wordt gehou- den op donderdag 7 juni aanstaande. Dit is jaarlijks het moment waarop de havenge- meenschap jonge én iets minder jonge loka- le haventalenten in het zonnetje zet.


Het Havenevenement is vijf jaar geleden ge- start op initiatief van Havenbedrijf Rotterdam, Deltalinqs en de STC Group. Tijdens de fees- telijke lustrumavond worden drie prijzen en twee titels uitgereikt. De finalisten van de eer- ste uit te reiken prijs, de MCR-prijs, zijn inmid- dels bekend. STC-studenten Sacha Bosman (havenlogistiek), Martine Kooy (operationeel technicus) en Maurice de Vries (kapitein bin- nenvaart) pitchten zichzelf naar de finale.


Havenidee Naast de MCR-prijs worden op 7 juni de vol- gende prijzen uitgereikt: de SmartPort Scriptieprijs, voor de universitaire student met de beste maritieme scriptie en Beste Havenidee. Een prijs voor hbo-studenten- teams. Ook worden de winnaars van twee titels bekend gemaakt: Jong Haventalent – titel voor een ambitieuze young professio- nal met eigen visie op de haven. En die van Havenwerker van het Jaar.


Het evenement vindt plaats in het gebouw van STC Group aan de Lloydstraat 300 in Rotterdam. De ontvangst is vanaf 19.00 uur. Aanmelden is verplicht; online via http://bit. ly/aanmeldenRHE2018.


Partijen tekenen voor versterking van het IJsselmeergebied


DEN HAAG Het IJsselmeer is een icoon van de Nederlandse waterwerken en ook van onschatbare waarde voor recre- atie, onze natuur en de economie. Om dit belang te onderschrijven heeſt minis- ter Van Nieuwenhuizen (Infrastructuur en Waterstaat) donderdag 17 mei namens het kabinet samen met 60 belanghebbenden de Agenda IJsselmeer 2050 ondertekend.


In de Agenda IJsselmeer staat hoe het IJsselmeergebied wordt klaargestoomd voor de toekomst en hoe betrokken overheden en organisaties daarin thema’s als watervei- ligheid, natuur, cultureel erfgoed, recreatie, scheepvaart en economie samen oppakken.


Grachtenfestival Meppel trekt weer naar haven ‘Poort van het noorden’


MEPPEL In het weekend van 8, 9 en 10 juni wordt het 14de Grachtenfestival Meppel ge- houden. De stad dankt een groot deel van zijn groei en bloei aan de vele vracht- en turf- schepen die in vroeger jaren de stad door- kruisten en werk en handel brachten.


En Meppel vormt nog steeds een belang- rijk knooppunt in het net van waterwegen in Zuidwest-Drenthe en werd en wordt daar- om de toegangspoort naar het noorden ge- noemd. In 2017 werd dan ook het nieuwe


programmaonderdeel ‘Meppel aan Zee’ ge- presenteerd. Dit biedt belangstellenden de kans om eens een kijkje te nemen ach- ter de schermen van de Meppeler Haven. In 2017 was dit een groot succes. Op 9 juni vindt dit programmaonderdeel plaats. Het speelt zich geheel af in en om de haven van Meppel.


Kijk voor het volledige pro- gramma en aanvangstijden op: www.grachtenfestivalmeppel.nl


Uitgangspunt is dat bij toekomstige projec- ten een verbinding wordt gelegd tussen ont- wikkelingen in het water en op het daar- omheen liggende land. Eerdere initiatieven zoals de Marker Wadden, de versterking van de Houtribdijk en de vismigratierivier in de


Afsluitdijk zijn voorbeelden van de manier waarop verschillende belangen succesvol samengaan.


Rondom het IJsselmeergebied staan de ko- mende tijd nieuwe projecten op stapel. Zo wordt bijvoorbeeld de bescherming van de Friese kust tegen erosie gekoppeld aan een verrijking van de natuur en investeringen in recreatie. Ook bij de ontwikkeling van het ge- bied tussen Lelystad en Almere wordt gezocht naar een ideale mix van dijkversterking, recre- atie en natuur. Verder liggen er interessante initiatieven om een recreatienetwerk in het IJsselmeergebied op te zetten waarbij bijvoor- beeld betrokken provincies en gemeenten stimuleren dat ondernemers betere toeristi- sche bootverbindingen gaan opzetten tussen plaatsen zoals Medemblik en Kampen.


Elke twee jaar wordt tegen het licht gehouden of de partijen zich houden aan de gemaakte afspraken.


Online enquête KBV


Het Kenniscentrum Binnenvaart Vlaanderen (KBV) nodigt alle binnenvaartondernemers uit om online een enquête in te vullen. Met de enquête wil het KBV te weten komen wel- ke infosessies, vormingen en opleidingen de binnenvaartondernemer interesseren.


De resultaten worden gebruikt voor het op- stellen van een opleidingskalender voor de binnenvaartondernemers. Deelname is anoniem. De enquête is in te vullen via https://bit. ly/2sf43gR


Page 1  |  Page 2  |  Page 3  |  Page 4  |  Page 5  |  Page 6  |  Page 7  |  Page 8  |  Page 9  |  Page 10  |  Page 11  |  Page 12  |  Page 13  |  Page 14  |  Page 15  |  Page 16  |  Page 17  |  Page 18  |  Page 19  |  Page 20  |  Page 21  |  Page 22  |  Page 23  |  Page 24  |  Page 25  |  Page 26  |  Page 27  |  Page 28  |  Page 29  |  Page 30  |  Page 31  |  Page 32  |  Page 33  |  Page 34  |  Page 35  |  Page 36  |  Page 37  |  Page 38  |  Page 39  |  Page 40  |  Page 41  |  Page 42  |  Page 43  |  Page 44  |  Page 45  |  Page 46  |  Page 47  |  Page 48  |  Page 49  |  Page 50  |  Page 51  |  Page 52  |  Page 53  |  Page 54  |  Page 55  |  Page 56