search.noResults

search.searching

saml.title
dataCollection.invalidEmail
note.createNoteMessage

search.noResults

search.searching

orderForm.title

orderForm.productCode
orderForm.description
orderForm.quantity
orderForm.itemPrice
orderForm.price
orderForm.totalPrice
orderForm.deliveryDetails.billingAddress
orderForm.deliveryDetails.deliveryAddress
orderForm.noItems
NIEUWS Nu ook campers op Botenbeurs Gorinchem


Op de Botenbeurs Gorinchem op 28 en 29 september krijgen particulie- ren nu ook de gelegenheid om hun camper te verkopen. NKC’ers die hun koopwaar kwijt willen, krijgen korting.


De Botenbeurs Gorinchem is al jaren een begrip in de wereld van de pleziervaart en wordt dit jaar voor de 25ste keer gehouden. Particulieren kunnen er hun boot te koop aan- bieden en alles wat ermee te maken heeft. In de loop van de jaren is het uitgegroeid tot een nautisch evenement, dat 25 tot 30 duizend bezoekers trekt. Het wordt gehouden rond de historische Lingehaven. Op zoek naar een passende uitbreiding is de gemeente Gorinchem, die het evenement


Rapido jubileert met nieuwe integraal


Vanwege het vijftigjarig bestaan heeft Rapido een jubi- leummodel gepresenteerd: de Rapido 891 F. Een scherp geprijsd instapmodel, stelt de fabrikant.


Het gaat om een volintegraal op een Fiat-breedspoorchassis, met een vast vrijstaand bed voor twee personen, plus een tweeper- soons hefbed. De wagen is standaard voorzien van een airbag, motorairco, cruisecontrol, mistlampen, een radio-cd-speler en hagelbestendige polyester buitenbeplating. Verder heeft de camper een hoekkeuken, een L-vormige zitgroep voor vijf personen en van binnenuit bereikbare bergruimte in de dub- bele bodem.


De nieuwe Rapido, die voor het eerst te zien was op de CMT te Stuttgart, is lever- baar vanaf € 74.500. Informatie: www.holtkamp-west.nl.


Fout in ACSI-gids


In deel I van de nieuwe ACSI-gids staat op pagina 608 onder het kopje Tol dat in Tsjechië voor voertuigen tot 3.500 kilogram een kilometerheffing geldt en dat boven deze grens een vignet nodig is. Het is echter andersom.


10 | Kampeerauto nr. 4/2012 NKC


organiseert, op de gedachte gekomen om de doelgroep van de beurs uit te breiden naar camperaars. Immers: dat zijn eveneens mensen die gesteld zijn op individualiteit en vrijheid, maar ook houden van gezellig samenzijn. Is een camper eigenlijk niet een pleziervoertuig? Vanwege de goede ervaringen bij het tot stand komen van een camperplaats, heeft de gemeente samenwerking gezocht met de NKC. Uitkomst van de besprekingen is dat campe- raars voor € 125 de gelegenheid krijgen om hun camper op de beurs te koop aan te bieden en dat er ook allerlei activiteiten rond het camperen worden opgezet. NKC-leden krijgen korting en betalen € 100. Uiteraard is ook de NKC prominent met een informatiepunt op de beurs aanwezig. Verder wordt nog nagedacht


Oproepen


Geef uw e-mailadres door De NKC beschikt over de e-mailadressen van ruim driekwart van de leden, maar wil van de overigen ook graag de adressen hebben. Dit onder meer vanwege het grote online ledenonderzoek dat in april/mei en oktober plaatsvindt en om de mogelijkheid te hebben om een digitale nieuwsbrief te versturen. U kunt uw e-mailadres achterlaten via leden@kampeerauto.nl.


Hoe houd je het leuk met de kinderen?


Kinderen en camperen: voor velen is het misschien een wat moeizame relatie. Hebben de kinderen net hun draai gevonden en speelmaatjes ontdekt, willen vader en moeder alweer verder, want zo’n camper heb je om rond te trekken, nietwaar? Anders was de keus wel op een caravan gevallen. Dus daar zitten ze weer, in hun gordel, naar de zoveelste dvd te kijken, een spelletje te doen of elkaar te pesten. ‘Wanneer mogen we weer naar school?’ Herkenbaar? Hoe lost u dit op? Buigen voor gedram? De matten- klopper mee? Of zijn er andere oplossingen? Hoe houdt u het leuk met de kinderen? De redactie wil het graag weten. Stuur uw reac- tie uiterlijk 1 mei naar redactie@kampeerauto.nl, liefst vergezeld van een of meer foto’s (300 dpi).


Camperplaats Vaassen tijdelijk dicht


In verband met de boekenmarkt Vaasaqua is de camperplaats in Vaassen op woensdag 16 en donderdag 17 mei gesloten. Informatie: www.vaasaqua.nl.


over een mogelijkheid om een tijdelijke cam- perplaats voor een flink aantal campers in te richten. Nadere informatie hierover volgt op www.kampeerauto.nl en in Kampeerauto. Meer informatie en een inschrijfformulier voor deelname aan de beurs is te vinden op www.botenbeursgorinchem.nl.


Page 1  |  Page 2  |  Page 3  |  Page 4  |  Page 5  |  Page 6  |  Page 7  |  Page 8  |  Page 9  |  Page 10  |  Page 11  |  Page 12  |  Page 13  |  Page 14  |  Page 15  |  Page 16  |  Page 17  |  Page 18  |  Page 19  |  Page 20  |  Page 21  |  Page 22  |  Page 23  |  Page 24  |  Page 25  |  Page 26  |  Page 27  |  Page 28  |  Page 29  |  Page 30  |  Page 31  |  Page 32  |  Page 33  |  Page 34  |  Page 35  |  Page 36  |  Page 37  |  Page 38  |  Page 39  |  Page 40  |  Page 41  |  Page 42  |  Page 43  |  Page 44  |  Page 45  |  Page 46  |  Page 47  |  Page 48  |  Page 49  |  Page 50  |  Page 51  |  Page 52  |  Page 53  |  Page 54  |  Page 55  |  Page 56  |  Page 57  |  Page 58  |  Page 59  |  Page 60  |  Page 61  |  Page 62  |  Page 63  |  Page 64  |  Page 65  |  Page 66  |  Page 67  |  Page 68  |  Page 69  |  Page 70  |  Page 71  |  Page 72  |  Page 73  |  Page 74  |  Page 75  |  Page 76  |  Page 77  |  Page 78  |  Page 79  |  Page 80  |  Page 81  |  Page 82  |  Page 83  |  Page 84