search.noResults

search.searching

saml.title
dataCollection.invalidEmail
note.createNoteMessage

search.noResults

search.searching

orderForm.title

orderForm.productCode
orderForm.description
orderForm.quantity
orderForm.itemPrice
orderForm.price
orderForm.totalPrice
orderForm.deliveryDetails.billingAddress
orderForm.deliveryDetails.deliveryAddress
orderForm.noItems
Het eff ect van zoiets tastbaars als een magazine vertegenwoordigt een waarde die bijna niet uit te drukken is in iets anders. Stel, we zouden voor het verlof nog een leuk cadeautje sturen. Dan moet het product ingekocht worden, het moet worden opgestuurd. Dat kost allemaal geld. Maar wat is het eff ect van dat ene cadeautje? Zoiets moet je na het verlof nog een paar keer doen, wil je hetzelfde eff ect houden als dat je met het magazine bereikt. Het heeft niet dezelfde waarde als een tijdschrift met allemaal mooie interviews en herkenbare verhalen. En het kost meer geld.”


Print als communicatietool Print is bovendien voor WIJ Special


Media een belangrijk instrument om op andere manieren met de doelgroep te communiceren. “Op het moment dat de uitgerekende datum is verstreken en de WIJ verschijnt weer, sturen we met


24 imprintant


het magazine een brief mee, gericht op het welkom heten van de baby. In die brief vragen we of we de vrouw al mogen feliciteren en we vragen of ze de gegevens van haar kind met ons wil delen, zodat ze het magazine blijft ontvangen. Daarnaast stellen we haar nog wat leuke cadeaus in het vooruitzicht, zoals een gratis mutsje voor haar baby. In de periode dat de WIJ niet verschijnt, zijn er natuurlijk ondertussen andere vrouwen bevallen. Deze vrouwen bereiken we met mails en uitingen op social media om te zorgen dat we de data van hen krijgen.”


Behalve om brieven te versturen zet WIJ Special Media het magazine ook in om meer bekendheid te geven aan haar consumentenconcepten. “Zo gebruiken we het magazine bijvoorbeeld ook om onze geboortekaartjes onder de aandacht te brengen.”


Fasegericht bijsluiten Ook voor adverteerders is het magazine


volgens Mariska een hele belangrijke tool in hun crossmediale mix. “Wij kunnen voor elke adverteerder een plan op maat uitwerken. Daarin is print heel belangrijk. De mogelijkheden voor het meesturen van bijsluiters bijvoorbeeld, zijn legio. Wij kunnen heel fasegericht bijsluiten. Onze oplage van 160.000 exemplaren is verdeeld in een prenatale oplage van ca. 60.000 en een postnatale oplage van ca. 100.000 exemplaren. Dit biedt een adverteerder de mogelijkheid zijn advertentie alleen te richten aan zwangere vrouwen of alleen aan moeders met een baby. Ook is het mogelijk om heel gericht bij te sluiten. Stel, je wilt als adverteerder alleen maar moeders met een kind van zes maanden bereiken, dan zorgen wij dat jouw bijsluiter alleen naar dat adresboek wordt gestuurd. Ook voor


Page 1  |  Page 2  |  Page 3  |  Page 4  |  Page 5  |  Page 6  |  Page 7  |  Page 8  |  Page 9  |  Page 10  |  Page 11  |  Page 12  |  Page 13  |  Page 14  |  Page 15  |  Page 16  |  Page 17  |  Page 18  |  Page 19  |  Page 20  |  Page 21  |  Page 22  |  Page 23  |  Page 24  |  Page 25  |  Page 26  |  Page 27  |  Page 28  |  Page 29  |  Page 30  |  Page 31  |  Page 32