search.noResults

search.searching

saml.title
dataCollection.invalidEmail
note.createNoteMessage

search.noResults

search.searching

orderForm.title

orderForm.productCode
orderForm.description
orderForm.quantity
orderForm.itemPrice
orderForm.price
orderForm.totalPrice
orderForm.deliveryDetails.billingAddress
orderForm.deliveryDetails.deliveryAddress
orderForm.noItems
‘ Je moet daar zijn waar de consument ook is. Ik zit nu bijvoorbeeld ook te denken: moeten we niet iets met podcasts doen?’


Hoe ziet de toekomst voor


special hebben we zelfs nog bij moeten laten drukken. Daarnaast had DPG Media een abonnementenactie waarin vtwonen ook heel succesvol was. Daarmee hebben we een oplage- stabilisatie weten te realiseren en dat is ook een beetje onze doelstelling; we calculeren een lagere daling dan de markt. We doen ons best om die stabilisatie vast te houden, al is dat wel hard werken.”


Heb jij zelf een voorliefde voor print of ben je een echte crossmediale


hoofdredacteur? “Dat laatste. Ik ben opgegroeid met print. Maar als we ontzettend veel kijkers hebben voor een afl evering van VTWonen: Weer verliefd op je huis, dan ben ik óók heel trots. Ik vind het wel heel cool dat ik nu hoofdredacteur ben van een merk dat op zoveel kanalen bezig is, en ook op een belangrijke manier.”


10 imprintant


vtwonen eruit? “Wij vallen niet onder DPG Magazines, maar zijn ondergebracht bij Online Services, net als KEK Mama, Ouders van nu en Autoweek. Dat betekent dat wij een enorme boost op online gaan krijgen. Daar waar andere magazines het zoeken in premium content en online abonnementsvormen, gaan wij juist een hele andere kant op. Onze content moet juist heel bereikbaar zijn. Als iemand iets aan zijn huis wil doen en hij gaat googlen, dan is het juist de bedoeling dat hij bij vtwonen uitkomt. Er wordt nu een nieuwe website gebouwd waarin onze doelgroep een grote rol gaat spelen. We krijgen vraag-en-antwoord afdelingen, we gaan user generated content creëren en bezoekers kunnen straks reageren op artikelen. Alles om de band met onze doelgroep te versterken en een community op te bouwen.”


Dat is ook voor


adverteerders interessant… “Zeker. Contextual advertising wordt steeds belangrijker. Ga je met je advertentie naar het Algemeen Dagblad, dan ga je puur voor bereik. Ga je bij vtwonen als leverancier van zonnepanelen deep down adverteren bij een artikel over dit onderwerp, dan is je bereik misschien kleiner, maar je bereikt wel precies de mensen die zich op dat moment aan het oriënteren zijn op zonnepanelen. Ondertussen kunnen wij journalistiek onafhankelijke content blijven maken. Voor adverteerders is dit dus heel interessant.”


Is crossmediaal uitgeven


de toekomst? “Crossmediaal denken hoort er wel bij. Mensen lezen een magazine of kijken tv met de telefoon ernaast. Als je als merk niet online terug te vinden bent, denk ik dat je wel wat mist. Je moet daar zijn waar de consument ook is. Ik zit nu bijvoorbeeld ook te denken: moeten we niet iets met podcasts doen? Ik vind de vlucht die audio neemt reuze interessant. Hoewel vtwonen natuurlijk een heel visueel merk is, vind ik dat we het in ieder geval moeten proberen. Zodat we kunnen zeggen: het is niets voor vtwonen, dus die boot laten we bewust varen, of juist niet. Ik heb al wel paar pilots laten maken. Ik heb er één gehoord die ik echt leuk vond en waarbij ik me een voorstelling kon maken. Misschien leidt het tot niets, maar ik vind het wel leuk om over dit soort nieuwe mogelijkheden na te denken.”


Page 1  |  Page 2  |  Page 3  |  Page 4  |  Page 5  |  Page 6  |  Page 7  |  Page 8  |  Page 9  |  Page 10  |  Page 11  |  Page 12  |  Page 13  |  Page 14  |  Page 15  |  Page 16  |  Page 17  |  Page 18  |  Page 19  |  Page 20  |  Page 21  |  Page 22  |  Page 23  |  Page 24  |  Page 25  |  Page 26  |  Page 27  |  Page 28  |  Page 29  |  Page 30  |  Page 31  |  Page 32