1008 | WEEK 06-07 8 FEBRUARI 2023
Interactieve binnenvaartbeurs op een cruiseschip
19
Voor de vierde keer wordt op 4 en 5 maart in Antwerpen het Antwerp Nautical Event gehouden. Een van de hoogtepunten: het luxe riviercruiseschip Emily Brontë, waar de binnenvaarder in alle luxe en comfort kan samenkomen.
Het Antwerp Nautical Event richt zich op de binnen- en de pleziervaart. Het stelt de bele- ving op het water centraal. “Door een totaal- beleving aan te bieden, creëren we een uniek concept voor de binnenvaart en de yachting. Ervaren expediteurs en leuke randactiviteiten maken het event een leuke uitstap voor jong en oud”, zegt Peter De Wit, de organisator van het Antwerp Nautical Event.
Meer dan 50 deelnemende bedrijven Van 900 bezoekers in het eerste jaar en 1.500 in het tweede, groeide het event vorig jaar naar 2.000 bezoekers.
“Dit jaar mikken we weer een stapje hoger”, zegt De Wit. “We willen de actieve binnenvaar- der bereiken en samenbrengen. We geloven ook sterk in kruisbestuiving. Daarom kijken we naar een breed gamma van meer dan vijf- tig deelnemende bedrijven, waardoor infor- matie en beleving centraal staan. De bezoeker
MAART 12-19u 4 & 5
moet vooral een uniek en interessant aanbod krijgen en nuttige contacten kunnen leggen binnen onze sector.”
Overnachten op een riviercruiseschip Deze editie krijgt de binnenvaart een apar- te beursruimte op het luxe riviercruise schip Emily Brontë.
“Hiermee stappen we af van de klassieke in- vulling van een beurs en stemmen we ons aanbod beter af op de vraag van de sector. Verschillende bedrijven zijn vertegenwoordigd in een gemeenschappelijke beursruimte waar samenkomen centraal staat.” Om de beleving helemaal uniek te maken, kunnen bezoekers ook overnachten op het ri- viercruiseschip en op die manier een bezoek aan de beurs combineren met een weekendje Antwerpen. Reserveren kan via de website.
Veel gratis randanimatie Het Antwerp Nautical Event is een interactieve gebeurtenis. Er staan tal van gratis activiteiten op het programma. Er zijn rondvaarten in een sloep door de Antwerpse Stadshaven, er is een zeilinitiatie in een dok waar je op andere mo- menten niet kan zeilen en er worden van op af- stand bediende zeilbootjes gedemonstreerd.
“Omdat dergelijke initiatieven populair zijn, is het wel noodzakelijk op voorhand in te schrij- ven via de website”, zegt De Wit.
Boeiende lezingen worden gehouden in de speakers corner. Onder andere Piet Smet, de ka- pitein van het populaire televisieprogramma ‘Over de Oceaan’ komt vertellen over zijn avon- turen aan boord en over zijn eigen carrière. Verder staan er nog heel wat interessante voor- stellingen gepland. Zo wordt er gekeken naar innovatie voor de toekomst met de aanwezig- heid van een boot op zonne-energie en een mo- tor die werkt op waterstof.
Het Antwerp Nautical Event is een leuk uitstap- je voor jong en oud. De organisatie voorziet on- der meer in kinderanimatie, een hapje en een drankje; kortom een interessant event voor de binnenvaartsector. Dit is een hoogwaardig al- ternatief ten opzichte van de klassieke beurzen. De beurs voor de binnenvaart is geopend op za- terdag 4 en zondag 5 maart van 12.00 tot 19.00 uur. Op vrijdag 3 maart is er een exclusief net- werkevent, waarbij de deelnemende bedrijven hun persoonlijke contacten samenbrengen.
Meer informatie is terug te vinden op
www.antwerpnauticalevent.be.
Antwerp nautical event ‘23
Event met workshops en randanimatie op het water met dank aan deze sponsors: BUNKERING BTB SCHEEPSBENODIGDHEDEN NASSAU Deelnemende bedrijven: DE WIT BUNKERING
ASIADOK OOSTKAAI 28D, ANTWERPEN
voor meer info:
www.antwerpnauticalevent.be
ANTWERP NAUTICAL EVENT
Page 1 |
Page 2 |
Page 3 |
Page 4 |
Page 5 |
Page 6 |
Page 7 |
Page 8 |
Page 9 |
Page 10 |
Page 11 |
Page 12 |
Page 13 |
Page 14 |
Page 15 |
Page 16 |
Page 17 |
Page 18 |
Page 19 |
Page 20 |
Page 21 |
Page 22 |
Page 23 |
Page 24 |
Page 25 |
Page 26 |
Page 27 |
Page 28 |
Page 29 |
Page 30 |
Page 31 |
Page 32 |
Page 33 |
Page 34 |
Page 35 |
Page 36 |
Page 37 |
Page 38