SIGNALEMENT
Lichtval vanuit elke hoek geeft een heel ruimtelijk gevoel.
ruimte kunt vergroten. Deze grote koelkast is alleen leverbaar in het Prestige-pakket, dat verder onder andere elektrische spiegels en een antenne in de spiegel biedt.
Het keukenblok is voorzien van drie gaspitten met piëzo-ontsteking, met rechts ernaast een diepe, vierkante spoelbak met mengkraan. De kastjes erboven zijn lekker ruim en het geheel is mooi afgewerkt met een kruidenrekje naast de toegangsdeur. Onder het gasstel is nog een lade. Bijzonder is dat de deurtjes onder het aanrecht toegang bieden tot de garage, zodat er in de keuken nagenoeg geen ruimte is voor potten en pannen. Alleen in de lade achter het rechterdeurtje past nog wel wat kleiner keukengerei. Deze kan geheel uitgenomen worden, wat ten goede komt aan het volume van de garage. De rails van de lade blijven echter het nut van de garage- ruimte beperken voor grotere zaken, zoals een picknicktafel.
Reservewiel Van buiten is de garage bereikbaar via een deur aan de rechterzijde, waarvan de ope- ningsstand ingesteld kan worden. De garage is relatief groot, maar het XXL-logo waarmee Adria het bestempelt, is wat overdreven. Met een volume van ongeveer een halve kuub, een maximumlaadvermogen van 150 kilogram en één deur, lijkt een maatje L toch meer op z’n
22 | Kampeerauto nr. 1/2013 NKC
De opbergruimte in de keuken is beperkt.
Voor wie de voeten over de rand steekt, is het bankje precies lang genoeg voor een middagdutje
plaats. Direct voor in de garage is de plaats voor het optionele reservewiel. Door naar de natte cel, waar direct twee dingen opvallen. Ten eerste dat door een drietal spiegels de ruimte erg groot lijkt en ten tweede dat op het eerste gezicht een wasbak ontbreekt. De onderste spiegel blijkt echter de onderzijde van de opgeklapte wasbak te zijn, waardoor er extra ruimte is voor het banktoilet eronder. Twee plisségordijnen van de douche zor- gen ervoor dat al- leen de natte ruimte
nat wordt. Boven de toegangsdeur hangt een mooi, strak verlicht controlepaneel, dat zich probleemloos laat bedienen. Doordat de voeler van de thermostaat ernaast vrij hoog hangt, kan het op zithoogte kouder aanvoelen dan de ingestelde temperatuur.
Eenvoudige oplossing
Linksachter zit een hoge hangkast met twee grote lades eronder en verder naar voren staat een lekkere, grote driepersoonsbank. Voor wie de voeten over de rand steekt, precies lang genoeg voor een kort middagdutje. Er tegen- over is de dinette, waarvan de tafel op een rails gemonteerd is en naar voren of achteren te verzetten is. De tafel kan aan de kopse kant verlengd worden, zodat ook de gasten op de bank prettig aan tafel zitten. De dinette en de bank zijn ’s avonds om te
bouwen tot een tweepersoonsbed, waarbij de verschillen in dikte van de kussens helaas tot oneffenheden in het matras leiden. Voor volwassenen een noodoplossing; het is geen bed waar je vele nachten achter elkaar prettig op slaapt. Een eenvoudige oplossing voor een meereizend kind is om alleen de bank te verbreden, waarbij deze reisgenoot in de lengterichting op twee kussens ligt. Twee volwassenen kunnen prima slapen in het hefbed, dat 1,93 meter lang is en met 1,38 meter breed genoeg is. Het bed kan op twee standen onder het plafond vergrendeld wor- den. In de hoogste stand passen de kussens en het dekbed eronder, in de laagste stand kan er bijvoorbeeld nog extra kleding of een set stoelen met een tafel op gelegd worden. Het hefbed is standaard in de gewone Matrix en de Axess-uitvoeringen, in de luxere Supre- me-versies is het optioneel. Er zijn zes Axess- uitvoeringen, elk met een andere bedvariant. Behalve een Frans bed of een queensbed is bijvoorbeeld ook een stapelbed leverbaar. Voor elk wat wils dus.
Lichtinval
De optionele Vicky-bekleding in de bekeken versie is beige met gebroken wit en kleurt harmonieus met de houtkleur. Vouwgordij- nen aan beide zijden geven de woonruimte een chique uitstraling. Overdag is het lekker licht binnen, want behalve het grote dak- raam boven de cabine en de twee zijramen, zorgt ook het keukenraam aan de achterzijde
Page 1 |
Page 2 |
Page 3 |
Page 4 |
Page 5 |
Page 6 |
Page 7 |
Page 8 |
Page 9 |
Page 10 |
Page 11 |
Page 12 |
Page 13 |
Page 14 |
Page 15 |
Page 16 |
Page 17 |
Page 18 |
Page 19 |
Page 20 |
Page 21 |
Page 22 |
Page 23 |
Page 24 |
Page 25 |
Page 26 |
Page 27 |
Page 28 |
Page 29 |
Page 30 |
Page 31 |
Page 32 |
Page 33 |
Page 34 |
Page 35 |
Page 36 |
Page 37 |
Page 38 |
Page 39 |
Page 40 |
Page 41 |
Page 42 |
Page 43 |
Page 44 |
Page 45 |
Page 46 |
Page 47 |
Page 48 |
Page 49 |
Page 50 |
Page 51 |
Page 52 |
Page 53 |
Page 54 |
Page 55 |
Page 56 |
Page 57 |
Page 58 |
Page 59 |
Page 60 |
Page 61 |
Page 62 |
Page 63 |
Page 64 |
Page 65 |
Page 66 |
Page 67 |
Page 68 |
Page 69 |
Page 70 |
Page 71 |
Page 72 |
Page 73 |
Page 74 |
Page 75 |
Page 76 |
Page 77 |
Page 78 |
Page 79 |
Page 80 |
Page 81 |
Page 82 |
Page 83 |
Page 84