NKC-Verenigingsinformatie Petje op, petje af voor de NKC
Een recordaantal van ruim 1.100 deelnemers, veel interactie, een fl ink aantal nieuwe gezichten en een ontspannen sfeer. Dat waren de ingrediënten van de zeven Regio Ledenbijeenkomsten van de NKC, die op de zaterdagen 4 en 11 oktober zijn gehouden.
De stemming zat er op de bijeenkomsten vanaf het begin goed in, mede doordat de presentatie vanuit het management van de kantoororganisatie begon met een heuse quiz, waarbij de aanwezigen op de vragen konden antwoorden door het van NKC-we- ge verstrekte petje op, dan wel af te zetten. Vragen als: heeft de NKC meer of minder dan 30 duizend leden? of: heeft meer of minder dan de helft van de leden z’n cam- per via de NKC verzekerd? maakten op deze manier plaats voor een opsomming van de actuele specifi caties van de organisatie. Uiteraard was er ook volop ruimte voor serieuze kost. Terugkerend thema was de vaststelling dat de NKC wil investeren in het binden van camperaars die geen lid zijn en dat misschien ook helemaal niet willen wor- den. Naar analogie van de Campercontact- app, waarvan de NKC de ontwikkeling deels kan betalen uit de verkoop aan niet-leden. “Zo profi teren de leden ervan, want hierdoor kan de NKC de app hen gratis aanbieden”, aldus mt’er Marretje Jelmersma van de NKC. “Op deze manier wordt er gedacht om meer voor niet-leden te doen, maar dan wel in het voordeel van de leden.” Deze aanpak oogstte vooral bijval. “Leden zijn positief over deze ambitie,” zegt ook directeur Stan Stolwerk, “omdat deze mensen toch in de verleiding komen om ook lid te worden.” Kritiek was er ook en er waren vooral veel vra- gen en opmerkingen. Zo vindt niet iedereen de nieuwe website even toegankelijk en sommige
leden vrezen dat de NKC binnenkort volledig digitaal gaat en het drukwerk gaat afzwe- ren. “Velen zijn heel blij met de app, maar zolang nog zoveel mensen ook zo blij zijn met de ACSI-gids en het magazine Kam- peerauto, gaan we dat natuurlijk helemaal niet doen”, kon Stolwerk hen geruststellen. “De diversiteit is groot en daarom is het goed dat we iedereen op maat kunnen bedienen.” In Regio Noord-Holland kwam een lid met de suggestie om eens te onderzoeken wat niet-camperaars denken van camperaars. “Dat vind ik eigenlijk een heel goede vraag”, zegt mt’er Hans Inkenhaag. “Wat is eigenlijk ons imago?” In Regio Oost kwam de wens op tafel om reisroutes van de NKC Camperreizen in boekvorm uit te brengen, zodat camperaars deze reis ook individueel kunnen maken, dus zonder dat ze met een groepsreis meegaan. “Een interessante optie, die we al een tijdje aan het onderzoeken zijn”, zegt mt’er Eric Zeevalk. “De opbrengst kunnen we tenslotte ook in reizen investeren.” In de middag hadden de regio’s ieder een ei- gen invulling van het programma, met onder meer workshops, lezingen, presentaties door bedrijven, boekpresentaties en dergelijke. Ook vonden er diverse wisselingen in de regioteams plaats. Overigens: de antwoorden op de vragen waren uiter- aard: meer, meer! Ofwel: petje op, petje op!
Nieuwjaars- bijeenkomsten
Van de meeste regio’s is bij het ter perse gaan van deze editie van Kam- peerauto al bekend wanneer de nieuw- jaarsbijeenkomst worden gehouden.
Regio Oost bijt het spits af met een nieuw- jaarsreceptie op zaterdag 3 januari, een week later op zaterdag zijn er in Regio Zuid-Holland en Regio Zuid-West nieuwjaarsrecepties, op zondag in de Regio Zuid. Die in de Regio Noord en Noord-Holland vinden respectieve- lijk plaats op 17 en 27 januari. Regio Midden houdt de seizoensopening op 17 januari. Aanmelden voor deze bijeenkomsten kan vanaf dinsdag 11 november, via
www.nkc.nl > NKC > NKC Evenementen. Daar is ook nadere informatie te vinden, zoals de locatie, de tijden en het eventuele programma.
Leo van Halder uit Hapert won in de Regio Zuid de quiz petje op, petje af.
EN VERDER... NKC Kampeerauto nr. 9/2014 | 69
Page 1 |
Page 2 |
Page 3 |
Page 4 |
Page 5 |
Page 6 |
Page 7 |
Page 8 |
Page 9 |
Page 10 |
Page 11 |
Page 12 |
Page 13 |
Page 14 |
Page 15 |
Page 16 |
Page 17 |
Page 18 |
Page 19 |
Page 20 |
Page 21 |
Page 22 |
Page 23 |
Page 24 |
Page 25 |
Page 26 |
Page 27 |
Page 28 |
Page 29 |
Page 30 |
Page 31 |
Page 32 |
Page 33 |
Page 34 |
Page 35 |
Page 36 |
Page 37 |
Page 38 |
Page 39 |
Page 40 |
Page 41 |
Page 42 |
Page 43 |
Page 44 |
Page 45 |
Page 46 |
Page 47 |
Page 48 |
Page 49 |
Page 50 |
Page 51 |
Page 52 |
Page 53 |
Page 54 |
Page 55 |
Page 56 |
Page 57 |
Page 58 |
Page 59 |
Page 60 |
Page 61 |
Page 62 |
Page 63 |
Page 64 |
Page 65 |
Page 66 |
Page 67 |
Page 68 |
Page 69 |
Page 70 |
Page 71 |
Page 72 |
Page 73 |
Page 74 |
Page 75 |
Page 76