search.noResults

search.searching

saml.title
dataCollection.invalidEmail
note.createNoteMessage

search.noResults

search.searching

orderForm.title

orderForm.productCode
orderForm.description
orderForm.quantity
orderForm.itemPrice
orderForm.price
orderForm.totalPrice
orderForm.deliveryDetails.billingAddress
orderForm.deliveryDetails.deliveryAddress
orderForm.noItems
Met dank aan de leverancier


Toen we na een weekend in Middelburg op tijd thuis wilden zijn om Sint-Maarten mee te maken, kregen we op de A50 bij Apeldoorn een klapband. Nadat de rook was opgetrokken, bleek dat de krik de wagen niet hoog genoeg kon krijgen om het wiel te verwisselen. Een toevallig passerende weg- beheerder van Rijkswaterstaat schoot ons te hulp, maar vervolgens bleek dat de velg van het reservewiel niet op de as paste. Niet voor de eerste keer dachten wij onvriendelijk over de leverancier van onze camper.


We zijn van de weg gehaald met een auto- ambulance en naar een werkplaats van de ANWB gebracht, waar een wegenwachter de band van het reservewiel op de originele velg heeft gezet. Van de lampionnen en de bedelliedjes van onze buurkinderen hebben we niets meer meegemaakt. Met de leverancier van onze camper willen we niets meer te maken hebben.


Joukje en Maarten Jeronimus, Fochteloo


Camper fi nancieren (2)


In Kampeerauto 8-2012 staat een stuk over de mogelijkheden van het fi nancieren van een camper. Daarin wordt onder meer vermeld dat de rente van een doorlopend krediet hoog is. Een alternatief dat niet wordt genoemd, is het voordeelkrediet. Dit is gebaseerd op de overwaarde van de eigen woning, met een voordeel dat kan oplopen tot 2 procent.


Geert Coolen, Goirle


Veertje


Tijdens een vakantie wilde de deur van de oven in onze particulier gekochte camper niet meer sluiten. Al snel had ik ontdekt dat een gebroken veertje de oorzaak was. In de gebruiksaanwijzing vond ik het onderdeel- nummer en ik dacht dat het wel eenvoudig te kopen zou zijn. Niet dus. Een zoektocht langs diverse dealers leerde me dat men niet geïn-


teresseerd is in aftersales. Van de importeur kreeg ik zelfs geen enkele reactie. Vele mailberichten later kreeg ik bericht van


Electrolux dat het onderdeel € 2,30 kost, plus € 12,50 verzendkosten. Op mijn vraag naar het bankrekeningnummer kreeg ik echter bericht dat men niet kon leveren. Ik werd verwezen naar Gautzsch-Gimeg in De Meern, maar ook daar was de boodschap dat men niet levert aan particulieren. Op mijn vraag


of het veertje in voorraad was, kreeg ik als antwoord: dat merkt u vanzelf als u via de dealer bestelt.


Dat heb ik inmiddels gedaan. En nu maar duimen dat het goed komt. Maar na 35 jaar ge- werkt te hebben in de dienstverlening, is dit een bijzonder curieuze en ontnuchterende ervaring.


Gerard Vet, Hilversum


CAMPERKIEKERARITEITEN


In de loop der jaren zijn al heel wat foto’s ingestuurd van bij- zondere campers die leden onderweg tegenkwamen. Vaak ook tot groot vermaak van de redactie, die deze rubriek daarom altijd met plezier verzorgt. Onlangs stuurde Hans Coole twee foto’s in die zó bijzonder zijn, dat we eerst onze ogen niet konden geloven: een betonmixer ingericht als camper! Daarom hebben we besloten ze bij uitzondering allebei te publiceren, zodat zowel de binnen- als buitenkant te zien is. Er is buiten een douche en koelkast aangebracht. De inzender zag de camper in de drive-inbioscoop in het Belgische Gent, waar de eigenaren de fi lm keken vanaf het balkon van hun eigen camper. Onbekend is van wie de cam- per is. Het kenteken en de reclametekst Vedett zijn in ieder geval Belgisch.


Ook een bijzondere camper gezien? Stuur een foto met nadere gegevens op naar redactie@kampeerauto.nl. Foto moet mini- maal 300 dpi op afdrukformaat zijn, dus geen verkleind bestand.


NKC Kampeerauto nr. 3/2013 | 7


Page 1  |  Page 2  |  Page 3  |  Page 4  |  Page 5  |  Page 6  |  Page 7  |  Page 8  |  Page 9  |  Page 10  |  Page 11  |  Page 12  |  Page 13  |  Page 14  |  Page 15  |  Page 16  |  Page 17  |  Page 18  |  Page 19  |  Page 20  |  Page 21  |  Page 22  |  Page 23  |  Page 24  |  Page 25  |  Page 26  |  Page 27  |  Page 28  |  Page 29  |  Page 30  |  Page 31  |  Page 32  |  Page 33  |  Page 34  |  Page 35  |  Page 36  |  Page 37  |  Page 38  |  Page 39  |  Page 40  |  Page 41  |  Page 42  |  Page 43  |  Page 44  |  Page 45  |  Page 46  |  Page 47  |  Page 48  |  Page 49  |  Page 50  |  Page 51  |  Page 52  |  Page 53  |  Page 54  |  Page 55  |  Page 56  |  Page 57  |  Page 58  |  Page 59  |  Page 60  |  Page 61  |  Page 62  |  Page 63  |  Page 64  |  Page 65  |  Page 66  |  Page 67  |  Page 68  |  Page 69  |  Page 70  |  Page 71  |  Page 72  |  Page 73  |  Page 74  |  Page 75  |  Page 76  |  Page 77  |  Page 78  |  Page 79  |  Page 80  |  Page 81  |  Page 82  |  Page 83  |  Page 84