En verder... Nog ver weg: Week van Zuid
De start is op zaterdag 21 september in Melderslo. Daar gaan de deelnemers met de fi ets naar Horst, waar vroeger een kantfabriek stond, die wereldwijd bekend was. Het is nu een museum, waar bijna alle machines nog staan en ook nog allemaal werken. Daar vindt ook de lunch plaats. Op maandag gaat de tocht naar een cam- ping in de buurt van Gemert, want daar is een mooi Boerenbondmuseum, waar te zien is hoe de boeren vroeger woonden en werkten. Het volledige dagprogramma is nog een ver- rassing, maar in ieder geval is er een Brabantse koffi e tafel. Na Gemert gaan de deelnemers donder dag naar Reusel, waar ze met de fi ets een kaas boerderij in Bladel bezoeken. Hier wordt niet alleen kaas gemaakt: iedereen kan hier zijn eigen broodje bakken en uiteraard opeten. Op de vrijdagmiddag staan oud- Hollandse spellen op het programma, met natuurlijk leuke prijsjes voor de winnaars.
Nieuwe voorzitter Zuid
Het regioteam Zuid heeft sinds 1 april Cees Oerlemans als voorzitter. Ans Dielemans heeft het afgelopen jaar deze rol vervuld binnen de regio, maar heeft er nu voor gekozen om samen met haar man Jan weer terug te keren naar hun oude liefde: het organiseren van evenementen en weekends samen met het recreatieteam. Het bestuur bedankt Ans voor haar inzet. De nieuwe voorzitter stelt zich in Kampeerauto 6-2012 voor.
Cees Oerlemans. en verder... NKC Kampeerauto nr. 5/2012 | 85
Ook dit jaar heeft Regio Zuid weer de Week van Zuid georganiseerd, die geheel in het teken staat van Brabantse gastvrijheid en gezelligheid. Het evenement vindt plaats van 21 tot en met 28 september.
Tijdens deze week zijn er weer twee of drie happy hours, die voorgaande jaren altijd als heel gezel- lig zijn ervaren en waar menigeen altijd lang bleef zitten. Ook maakt een gratis bingo deel uit van het programma en op de laatste camping is er nog een afscheidsdiner. Op zaterdag volgt dan het afscheid.
Op alle campings zijn alle voorzieningen aanwe- zig en er is ook voldoende tijd in deze week om op eigen gelegenheid wat te ondernemen. De be- schreven elementen zijn bij de prijs inbegrepen.
Jaargang 37, mei 2012 nummer Offi ciële uitgave van de Nederlandse Kampeerauto Club
5
het NKC-verenigingsnieuws Nieuweledenweekend
Noord in goede aarde Het gaat goed met de NKC: bij het ver- schijnen van dit blad is het 25.000ste lid al begroet. In Regio Noord blijkt het nieuwe- ledenweekend in een behoefte te voorzien.
Uit onderzoek blijkt dat veel camperaars zich bij de NKC aansluiten om informatie op te doen. Dat gebeurt uiteraard via het magazine Kampeerauto en de website. Omdat met name nieuwe leden vaak dezelfde vragen hebben over het bezit en gebruik van de kampeerauto, hebben de regio’s afgesproken jaarlijks speciaal voor deze groep een informatieweekend te organiseren. Regio Noord deed dat op 31 maart en 1 april op vakantiepark Witterzomer te Assen. Een van de leden heeft aangeboden een verslagje van dit weekend te schrijven. Dat staat bin- nenkort op de website, met foto’s. Alle nieuwe leden van
de NKC die in Regio Noord
wonen en die het laatste jaar lid zijn geworden, hebben een uitnodigingsbrief voor dit weekend ontvangen. Dat waren er meer dan zevenhonderd. Maar liefst 112 van hen hebben zich aangemeld, 106 zijn er ook gekomen, de meesten samen met hun partner. Een aantal had de kampeerauto nog in bestelling, maar kwam toch. Gelukkig kon het vakantiepark niet alleen al die kampeerauto’s goed plaatsen, ook de deelnemers kwamen goed aan hun trekken. Na afl oop waren er veel tevre- den leden, zelfs een aantal dat spontaan aangaf ook wel actief als vrijwilliger te willen worden. Het nieuweledenweekend voorziet dus duidelijk in een behoefte. Regio Noord zal dit evalueren, om het volgend jaar tenminste weer zo goed te doen.
Page 1 |
Page 2 |
Page 3 |
Page 4 |
Page 5 |
Page 6 |
Page 7 |
Page 8 |
Page 9 |
Page 10 |
Page 11 |
Page 12 |
Page 13 |
Page 14 |
Page 15 |
Page 16 |
Page 17 |
Page 18 |
Page 19 |
Page 20 |
Page 21 |
Page 22 |
Page 23 |
Page 24 |
Page 25 |
Page 26 |
Page 27 |
Page 28 |
Page 29 |
Page 30 |
Page 31 |
Page 32 |
Page 33 |
Page 34 |
Page 35 |
Page 36 |
Page 37 |
Page 38 |
Page 39 |
Page 40 |
Page 41 |
Page 42 |
Page 43 |
Page 44 |
Page 45 |
Page 46 |
Page 47 |
Page 48 |
Page 49 |
Page 50 |
Page 51 |
Page 52 |
Page 53 |
Page 54 |
Page 55 |
Page 56 |
Page 57 |
Page 58 |
Page 59 |
Page 60 |
Page 61 |
Page 62 |
Page 63 |
Page 64 |
Page 65 |
Page 66 |
Page 67 |
Page 68 |
Page 69 |
Page 70 |
Page 71 |
Page 72 |
Page 73 |
Page 74 |
Page 75 |
Page 76 |
Page 77 |
Page 78 |
Page 79 |
Page 80 |
Page 81 |
Page 82 |
Page 83 |
Page 84 |
Page 85 |
Page 86 |
Page 87 |
Page 88 |
Page 89 |
Page 90 |
Page 91 |
Page 92