EXPOSITIE
Bijzonder mensbeeld
V
an prehistorische grotfi guren tot en met de moderne wereldburger: de Amerikaanse kunstenaar Matthew Monahan put inspiratie uit hun primitieve, mystieke, klassieke of alledaagse schoonheid en assembleert een vreemde, nieuwe mens die in geen enkel hokje hoeft te passen, zo luidt de persinformatie. Zijn sculpturen en tekeningen voor de tentoonstel- ling Mensbeeld in culturele buitenplaats Kranenburgh te Bergen komen uit de Rabo Kunstcollectie. Een bezoek aan Bergen is altijd een feestje en even aanwippen bij deze expositie geeft mensen wel een bij- zonder zelf eeld. Goed te combineren met even het hoofd laten uitwaaien aan het strand. Nog tot en met 7 januari.
www.kranenburgh.nl. Camperplaats in Castricum, zie sitecode 53460 op Camper
contact.com.
GEKKE PLEK Nederland is niet saai en aangeharkt, maar rijk aan bizarre en de meest idiote plekken. Jeroen van der Spek heeft 111 verras- sende landmarks, verbor- gen pareltjes en immense zelf ouwprojecten verza- meld in de gids De gekste plek van Nederland. Ze zijn een omweg meer dan waard. Bijvoorbeeld een Grafstenenpad in Fort bij Vijf uizen, een Indoor Visrivier waar je forellen kunt vangen, op de bus wachten in een doodskop in Dordrecht of naar het Takkenwijf van Twente. Er staan heel veel absurde plekken in, zodat kiezen erg moeilijk wordt en je vele dagen met dit boek in de hand onder de pan- nen kunt zijn.
De gekste plek van Nederland, Jeroen van der Spek, Lias Uitgeverij, € 14,95.
WIJN EN ROMANTIEK
ONDERGRONDSE KERSTMARKT IN
TRABEN-TRARBACH Voor de zevende maal wordt de ondergrondse kerstmarkt in Tra- ben-Trarbach gehouden, met als highlights wijn, smaak, cultuur en kunst. De grote voormalige wijnkelders onder de stad worden in de adventstijd weer romantisch verlicht en warm gedecoreerd. Vooral tijdens de weekeinden tonen veel kunste- naars en handwerklieden hun decoratieve kunsten. Natuurlijk zijn er talrijke wijnboeren die de bezoekers wegwijs willen maken in de mooie traditie van de Moezelwijnen en een proeverij hoort daar bij. Speciaal voor de gelegenheid is er een tijdelijke camperplaats ingericht. Camperplaats reserveren:
edwin@moselcampingplatz.de.
www.mosel-wein-nachts-markt.de.
Wees als Willem Willem heeft zijn zaakjes goed voor elkaar. Hij zorgt ervoor dat zijn grote liefde goed verzekerd is.
www.nkc.nl > Nieuws > NKC-TV.
WWW.NKC.NL KAMPEERAUTO 9 - 2017
iTranslate Converse Op reis met de camper en je spreekt de taal van het land niet? Geen nood. De app iTranslate Converse herkent welke taal er wordt gesproken en vertaalt het gesprek realtime. Gratis voor iOS.
59
Page 1 |
Page 2 |
Page 3 |
Page 4 |
Page 5 |
Page 6 |
Page 7 |
Page 8 |
Page 9 |
Page 10 |
Page 11 |
Page 12 |
Page 13 |
Page 14 |
Page 15 |
Page 16 |
Page 17 |
Page 18 |
Page 19 |
Page 20 |
Page 21 |
Page 22 |
Page 23 |
Page 24 |
Page 25 |
Page 26 |
Page 27 |
Page 28 |
Page 29 |
Page 30 |
Page 31 |
Page 32 |
Page 33 |
Page 34 |
Page 35 |
Page 36 |
Page 37 |
Page 38 |
Page 39 |
Page 40 |
Page 41 |
Page 42 |
Page 43 |
Page 44 |
Page 45 |
Page 46 |
Page 47 |
Page 48 |
Page 49 |
Page 50 |
Page 51 |
Page 52 |
Page 53 |
Page 54 |
Page 55 |
Page 56 |
Page 57 |
Page 58 |
Page 59 |
Page 60 |
Page 61 |
Page 62 |
Page 63 |
Page 64 |
Page 65 |
Page 66 |
Page 67 |
Page 68 |
Page 69 |
Page 70 |
Page 71 |
Page 72 |
Page 73 |
Page 74 |
Page 75 |
Page 76 |
Page 77 |
Page 78 |
Page 79 |
Page 80 |
Page 81 |
Page 82 |
Page 83 |
Page 84 |
Page 85 |
Page 86 |
Page 87 |
Page 88 |
Page 89 |
Page 90 |
Page 91 |
Page 92