Bolek dzwoni do kolegi:
- Dlaczego nie przyjecha³eœ na zlot twardzieli? - ¯ona mnie nie puœci³a.
Ecik wyje¿dzaj¹c do Niemiec do rodziny uprosi³ s¹siada: - Pilnuj dobrze mojej ¿ony, a jak mnie zdradzi, wyrwij z p³otu jedn¹ sztachetê.
Po roku wraca do domu i widzi, ¿e wszystkie sztachetki s¹ w p³ocie. Zadowolony pyta ¿onê na powitanie: - No i co, Maryœ. Jak sobie radzi³aœ ?
- Oj, dobrze, ¿e ju¿ wróci³eœ, Eciku, bo co ja tu prze¿y³am! Dwa razy nam ca³y p³ot, sztachetka po sztachetce, jakieœ ³obuzy rozebra³y!
Nowo przyjêty do s³u¿by stra¿nik miejski przez niedopatrzenie w ksiêgowoœci nie otrzyma³ pensji za pierwszy miesi¹c s³u¿by. Po odkryciu pomy³ki prze³o¿ony wzywa go na rozmowê: - Nie otrzyma³ pan nale¿nego wynagrodzenia. I nie interweniowa³ pan w tej sprawie. Dlaczego?
- Myœla³em, ¿e jak dosta³em bloczek z mandatami, to mam ju¿ sobie jakoœ radziæ...
Zoœka wo³a do mê¿a z zachwytem: - Popatrz, kochanie! Nasz synek ju¿ chodzi! M¹¿ wpatrzony w telewizor: - Tak to niech wyniesie œmieci.
- Bardzo bym chcia³a, ¿ebyœ kupi³ samochód. Zrobi³abym prawo jazdy, poznalibyœmy œwiat... – mówi ¿ona do mê¿a. - Ten czy tamten?
W ciemnoœciach podczas seansu filmowego s³ychaæ podniesiony g³os kobiety:
- Niech pan natychmiast zabiera swoje rêce! Po chwili :
- Nie pan, tylko tamten pan.
Dyrektor przyjmuje do pracy now¹ sekretarkê. - Ile pani zarabia³a w poprzednim miejscu pracy ? - 3000 Euro. - To ja dam pani z przyjemnoœci¹ 3500 Euro. - O nie, z przyjemnoœci¹ to ja zarabia³am 4000 Euro.
Lekarz rozmawia z pacjentem – starszym panem: - Czy teraz po za³o¿eniu aparatu s³uchowego lepiej pan s³yszy? - Oczywiœcie! Ju¿ trzy razy zmienia³em testament!
Na pla¿y le¿y rozebrana, ³adna dziewczyna. Obok niej po³o¿y³ siê facet z radiem. Nastawiaj¹c radio, niby przypadkiem, pog³adzi³ j¹ po piersiach. - Panie, co pan robi? - Szukam Wolnej Europy...
Dziewczyna spojrza³a krytycznie na jego k¹pielówki. - Z tak¹ anten¹ to pan nawet Warszawy nie z³apie.
¯ona wraca z wczasów.
- Czy by³aœ mi wierna? – dopytuje siê m¹¿. - Tak samo jak ty mi...
- No, moja droga, ostatni raz pojecha³aœ na wczasy.
Powracaj¹cego póŸnym wieczorem do domu mê¿a, wita ¿ona z wa³kiem. - Ty ³ajdaku, masz na twarzy szminkê! - To nie szminka, to krew. Potr¹ci³ mnie samochód. - No... to masz szczêœcie.
UWAGA! PRZYSY£AJCIE ZDJÊCIA WASZYCH POCIECH!
Miejscowym s¹dem jest s¹d w Berlinie. Prawem obowi¹zuj¹cym jest prawo niemieckie. str.38
Humor
Page 1 |
Page 2 |
Page 3 |
Page 4 |
Page 5 |
Page 6 |
Page 7 |
Page 8 |
Page 9 |
Page 10 |
Page 11 |
Page 12 |
Page 13 |
Page 14 |
Page 15 |
Page 16 |
Page 17 |
Page 18 |
Page 19 |
Page 20 |
Page 21 |
Page 22 |
Page 23 |
Page 24 |
Page 25 |
Page 26 |
Page 27 |
Page 28 |
Page 29 |
Page 30 |
Page 31 |
Page 32 |
Page 33 |
Page 34 |
Page 35 |
Page 36 |
Page 37 |
Page 38 |
Page 39 |
Page 40