Ook in dit tijdperk van internet en social media blijft print succes- vol. Ontdek hoe een gedrukte brochure, verfraaid met inspirerende beelden, kan bijdragen aan meer business voor honderden professionele juweliers in Nederland, België en Luxemburg.
D-Sign Denemarken is sinds 2005 de importeur en distributeur van de Deense sieradenmerken TROLLBEADS en Rabinovich voor de Benelux. Het marketinggedreven bedrijf zet deze twee merken op een krachtige en aan- sprekende manier in de markt, onder meer door middel van een brochure die de beleving van het merk uitstraalt. De oplage telt ruim 4.200.000 exemplaren en wordt huis-aan-huis verspreid in grote delen van België en Nederland.
Gepersonaliseerde brochure “De brochure is gepersonaliseerd op basis van de gegevens van lokale juwe- liers”, aldus de Deense eigenaren van d-Sign Denemarken, Dorte Moesgaard en Hans Klein. “Uniek is dat de brochu- re op verschillende pagina’s specifi eke informatie verstrekt over één lokale juwelier. Hij kan zich zo op persoonlijke en professionele wijze presenteren en extra traffi c genereren naar zijn win- kel. Het draagvlak voor de brochure is
12
heel groot. Van onze 500 dealers doen er ruim 200 mee. Juweliers bestellen gemiddeld 20.000 stuks.”
Eigen pagina’s
“De juweliers kunnen voor vijf pagina’s (gedeeltelijk) zelf bepalen welke foto’s en/of teksten er geplaatst worden. Er is een introductie mogelijk met eigen foto’s en tekst en op de laatste binnenpagina kunnen zij hun andere merken vermel- den. Elke deelnemende juwelier betaalt een gedeelte van de kosten voor het ma- ken en het verspreiden van de brochure.”
Vervolgaankopen “De primaire doelstelling van onze bro- chure is het werven van nieuwe klanten voor de juweliers. Daarom wordt onder andere de TROLLBEADS startersarm- band gepromoot in de brochure. Uit ervaring weten we dat klanten ook spaarders worden als ze eenmaal deze armband hebben aangeschaft. Iedereen wil graag binnen 6 tot 12 maanden de
armband vol hebben met kralen. De juwelier is dus verzekerd van structu- rele traffi c en vervolgaankopen. Andere doelstellingen zijn het inspireren van TROLLBEADS en Rabinovich liefheb- bers en het onderhouden van een nauwe relatie met de juweliers.
´Sfeerbrochures laten je de emotie bij sieraden voelen´
We kunnen stellen dat de brochure een groot succes is. De naamsbekendheid van onze merken is sterk gegroeid en ook opvallend is dat andere sieraden- merken ons concept nu in allerijl aan het kopiëren zijn.”
Exclusieve sieradenmerken
TROLLBEADS is een uniek en uit- gebreid sieradenconcept waarbij je een eigen sieraard vol per- soonlijke emoties kunt samen- stellen. Rabinovich sieraden zijn het resultaat van een zorgvul- dige zoektocht naar de perfectie van vorm en materiaal.