Rok XXII

Nr 8 (256)

sierpień 2016 wydawana od 1994 r.

Paulina Martyka powołana na Mistrzostwa Świata w zapasach

Wielkim osiągnięciem może pochwalić się pieszyczanka - zawodniczka klubu MULKS JUNIOR Dzierżoniów Paulina Martyka, która w tym sezonie osiąga wysokie wyniki sportowe. Paulina w roku 2016 wygrała dwukrotnie Puchar Polski Kadetek w Zapasach, Mistrzostwach Polski Kadetek oraz zdobyła srebrne medale w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Kadetek w Zapasach oraz Krajowych Mistrzostwach Polski LZS.

Wysokie wyniki sportowe spowodo-

Paulina Martyka otrzymała powołanie na Mistrzostwa Świata w zapasach

wały powołanie na Mistrzostwa Europy Kadetek w Zapasach w Szwecji. Paulina Martyka w Mistrzostwach spisała się rewelacyjnie zdobywając brązowy medal w kat. 60 kg i otrzymała powołanie na Mistrzostwa Świata Kadetek, które

Szlaki na Wielką Sowę

numerem jeden na Dolnym Śląsku

Radio Wrocław jest organizatorem serii ran-

kingów TOP5. W minionym tygodniu słuchacze i internauci wybierali TOP5 dolnośląskich szlaków turystycznych. Do konkursu zgłoszono pięć pro- pozycji, jednak to szlaki na Wielką Sowę wskazane zostały jako te najpiękniejsze.

Pozostałe wytypowane do plebiscytu propozycje to: szlak na Szczeliniec, szlak Bitwy nad Kaczawą, szlak przez Kocioł

Łomniczki i ścieżka nad Reglami. 1156 głosów przyznanych przez internautów

odbędą się w Gruzji w dniach 13-18 wrze- śnia. Powołanie na Mistrzostwa Świata otrzymał również klubowy trener Pauliny Martyki Norbert Warchoł. Trzymamy kciuki za dobry występ

Pauliny! (opr.)

pozwoliło nam kolejny raz wygrać ranking Radia Wrocław. Kolejny raz, bowiem w lutym 2016 roku jako najpięk- niejsze miejsce widokowe na Dolnym Śląsku wskazano wieżę widokową na Wielkiej Sowie. To nie przypadek!