This page contains a Flash digital edition of a book.
3


Raad van bestuur Voorzitter


Jos Laureyn


+32 (11) 68 00 82 jos.laureyn@mgclublimburg.be


Ondervoorzitter Penningmeester Ledenadministratie Geert Strobbe


+32 (89) 36 12 77 geert.strobbe@mgclublimburg.be


Secretaris


Bart Ghelen +32 (473) 95 16 00 bart.ghelen@mgclublimburg.be


Verantwoordelijke BFOV Albert Renotte


+32 (89) 35 98 54 albert.renotte@mgclublimburg.be


Bestuursleden Dirk Leyssens


+32 (491) 56 14 10 dirk.leyssens@mgclublimburg.be


Fernand Snyckers +32 (487) 49 80 39 fernand.snyckers@mgclublimburg.be


Annick Saessen + 32 (479) 93 26 82 annick.saessen@mgclublimburg.be


Irene Peels +32 (89) 76 70 11 irene.peels@mgclublimburg.be


Paul Vanbrabant +32 (11) 72 34 24 paul.vanbrabant@mgclublimburg.be


l


Erevoorzitter Vic Cleuren +32 (12) 45 15 47


Dit clubblad verschijnt eenmaal per kwartaal


Floor The Throttle – MG Clubblad Het boekje voor de liefhebbers van MG


Verantwoordelijk uitgever en eindredactie Bart Ghelen


Windmolenstraat 24 bus 3 B - 3690 Zutendaal België


info@mgclublimburg.be


Verantwoordelijke reclame clubblad Geert Strobbe


+32 (89) 36 12 77


geert.strobbe@mgclublimburg.be Gegevens


MG Club Limburg vzw is lid van BFOV lidnummer 79


Rekeningnummer MG Club Limburg vzw


IBAN BE48 4582 1638 2127 Lidgeld: € 45,00


Webmasterteam Julien Gijbels


Marie-Lou Snokx Secretariaat MG Club Limburg


Windmolenstraat 24 bus 3 B - 3690 Zutendaal België


Tel: +32 (473) 95 16 00 info@mgclublimburg.be


bart.ghelen@mgclublimburg.be Clubshop


Irene & Angelo Guerra Prinsenlaan, 51


B - 3630 Maasmechelen Tel : +32 (89) 76 70 11


clubshop@mgclublimburg.be www.mgclublimburg.be/2009/regalia.htm


Page 1  |  Page 2  |  Page 3  |  Page 4  |  Page 5  |  Page 6  |  Page 7  |  Page 8  |  Page 9  |  Page 10  |  Page 11  |  Page 12  |  Page 13  |  Page 14  |  Page 15  |  Page 16  |  Page 17  |  Page 18  |  Page 19  |  Page 20  |  Page 21  |  Page 22  |  Page 23  |  Page 24  |  Page 25  |  Page 26  |  Page 27  |  Page 28  |  Page 29  |  Page 30  |  Page 31  |  Page 32  |  Page 33  |  Page 34  |  Page 35  |  Page 36  |  Page 37  |  Page 38  |  Page 39  |  Page 40  |  Page 41  |  Page 42  |  Page 43  |  Page 44  |  Page 45  |  Page 46  |  Page 47  |  Page 48  |  Page 49  |  Page 50  |  Page 51  |  Page 52  |  Page 53  |  Page 54  |  Page 55  |  Page 56  |  Page 57  |  Page 58  |  Page 59  |  Page 60