– Trstín, D. Lovčice – Slávia
Trnava, Pavlice – D. Orešany,
Buková – D. Voda, Naháč –
voľno.

Brankár Pavlíc Erik Chvostek mal na nešťastný výraz tváre nárok, inkasoval poltucet.
Derby stretnutie ako hrom nástky Marcel Danko loptu vič, keď šikovne dorazil do brá- sledný úder, už odovzdaným
predviedol líder tabuľky s Pav- na Gáloviča, no ten v sklze tra- ny loptu po rohovom kope. Ha- Pavliciam, zasadil minútu pred
licami. Už na začiatku stretnu- fil len brvno. V 42. minúte vy- sala v 75. min zvýšil už na 4:1. koncom riadneho hracieho ča-
tia mohla byť D. Voda v dvojgó- cvičili domácu obranu Pavliča- O pár minút neskôr predviedol su Holkovič. D. Voda tak pred-
lovom vedení, ale to by musel nia. Po tvrdej strele Dubovské- ukážkové zakončenie po kríž- viedla dokonalú futbalovú deš-
Gálovič premeniť svoje tutové ho sa lopta od brvna odrazila nej prihrávke M. Danko. Po- trukciu.
príležitosti. Od tohto momen- za Turanského chrbát – 0:1.
tu z 3. min sa v prvom polčase Po zmene strán sa vre-
mohli domáci o vývoj stretnu- ce zo streleckými príležitos-
„Kefa“ mal nabité na tri
tia skôr obávať. Brankára Tu- ťami roztrhlo. Dubovský mo-

Marcel Danko, D. Voda.
ranského dvakrát vystrašil hol byť v nich hrdinom stret- Marcel Gálovič strelil Pavliciam spolužiakom s jeho otcom.
Štora a pri svojej tretej príle- nutia, keď v rozpätí štyroch len jeden gól, no mohli byť Raz sme išli po ulici a na našu
žitosti v 20. min takmer dví- minút až dvakrát napálil lop- pokojne aj tri. Lenže „Kefa“ učiteľku spadla škridla. Odvtedy
hal ruky nad hlavu. Turanské- tu do siete. Nevyužité príleži- v úvode zápasu zahodil sme ju tak volali. A Marcelov
mu totiž vypadla lopta z rúk, tosti hostí sa stali živou vo- nemožné. Čoskoro 22-ročný otec utekal pre kefu, aby
Štora sa do nej tvrdo oprel, dou pre domácich. V 57. min futbalista sa však posledne pozametal neporiadok. Tak
no na bránkovej čiare ju vlast- vyrovnal z blízka Chnapko. objavuje najmä v zálohe. No vznikli dve prezývky, ktoré sa
ným telom zastavil Roman Lu- O desať minút neskôr podstre- k prezývke „Kefa“ neprišiel preniesli na ďalšiu generáciu,“
kačovič. Desať minút pred kon- lil Kanisa aj Chvosteka Hasa- len tak náhodou. „Počas prezradil „domorodec“ Peter
com prvého polčasu naserví- la a dostal domácich do vede- študentských čias som bol Pavlovič.

mohlo to vyzerať inak. začiatku druhého polčasu 4. Trstín 10 7 0 3 39:24 21
Som zvyknutý zakončovať, mohli nakoniec priniesť iný 5. Pavlice 11 7 0 4 35:28 21
pretože v minulosti som výsledok. Dostali sme však 6. D. Lovčice 10 7 0 3 23:18 21
hrával v útoku, len teraz som vyrovnávajúci gól a dosť 7. Naháč 11 6 1 4 28:22 19
preradený do obrany. Zápas skoro aj gól na 1:2, následne sa 8. D. Orešany 10 4 0 6 13:21 12
s Pavlicami bol kvalitný, nám úplne rozpadla obrana. 9. Bíňovce 10 3 0 7 17:26 9
súper bol najmä v prvom Inkasovali sme po tom 10. Vlčkovce 10 2 1 7 15:28 7
polčase veľmi nebezpečný. príliš veľa gólov. Musíme 11. Buková 10 2 1 7 17:31 7
Našťastie sa nám podarilo si po tomto zlom výsledku 12. Borová 10 1 1 8 10:33 4
stretnutie otočiť výrazne spytovať svedomie. Napriek 13. Slávia TT 10 0 1 9 11:43 1
Marcel Gálovič, D. Voda (vľavo) v náš prospech. Už niekoľko Martin Dubovský, Pavlice (vpravo) tomu si myslím, že to bol veľmi
rokov sa márne pokúšame dobrý zápas, pravdepodobne TATIANA ČUPERKOVÁ
„Keby som premenil tie dve o postup, takže dúfame, že „Prvý polčas vyšiel lepšie na najkvalitnejšom trávniku FOTO: JÚLIA KAMPFOVÁ (2),
šance na začiatku zápasu, tentokrát nám to vyjde.“ nám. Moje dve brvná zo tejto ligy.“ MICHAL HLAVATOVIČ (3)
Page 1  |  Page 2  |  Page 3  |  Page 4  |  Page 5  |  Page 6  |  Page 7  |  Page 8  |  Page 9  |  Page 10  |  Page 11  |  Page 12  |  Page 13  |  Page 14  |  Page 15  |  Page 16  |  Page 17  |  Page 18  |  Page 19  |  Page 20  |  Page 21  |  Page 22  |  Page 23  |  Page 24  |  Page 25  |  Page 26  |  Page 27  |  Page 28  |  Page 29  |  Page 30  |  Page 31  |  Page 32  |  Page 33  |  Page 34  |  Page 35  |  Page 36  |  Page 37  |  Page 38  |  Page 39  |  Page 40  |  Page 41  |  Page 42  |  Page 43  |  Page 44  |  Page 45  |  Page 46  |  Page 47  |  Page 48