36
ŠPORT Trnavský hlas 2/2009

Koro Kone počas Červeno-čírnej noci lietal na rukách fanúšikov. FOTO: Peter Kollár
Futbalový diamant z Pobrežia Slonoviny
O miesto v základnej zostave Pobrežia Slonoviny do 20 a 23 rokov. - Rozhodne môj prvý ligový zápas. - Môžem povedať, že som veľmi
Spartaka bojuje Koro Issa
Za dvadsiatku som nastúpil na Africkom Prehrali sme s Ružomberkom vysoko 0:4. v pohode. Máme dobré mužstvo a nie je
Kone. Dvadsaťročný futbalista
pohári. S mužstvom do 23 rokov som Tréner ma poslal na ihrisko v 68. minúte, jednoduché presadiť sa. Rozhodnutie, či
(nar. 5. júla 1989) tmavej pleti
absolvoval jeden turnaj v Juhoafrickej keď súper vyhrával už o tri góly. Pre sa dostanem na ihrisko, leží na novom
republike. mňa to však bol zápas, ktorý si navždy trénerovi. Pripravujem sa zodpovedne
z Pobrežia Slonoviny prišiel
zapamätám ako môj prvý. a som rád, že kouč mi dal šancu aj
do Spartaka na prelome marca  V Spartaku ste pomerne krátko. v zápase s Nitrou.
a apríla tohto roku. Jar strávil
Predsa len, utkvel vám niektorý  V lete vás tréneri vytiahli
v béčku, výborné výkony
moment z vášho pôsobenia v Trnave do A-tímu. Ako sa cítite v ligovej  Cez reprezentačnú prestávku sa
ho však vyniesli do prvého
nejako špeciálne? kabíne? zmenil tréner, Karola Peczeho nahradil
Ľuboš Nosický. Cítiť túto zmenu?
mužstva. V aktuálnej sezóne
- Zmenil sa tréningový proces,
nastúpil v desiatich ligových nový tréner priniesol určité nóvum.
zápasoch a na ihrisku strávil
Každý kouč má rôzny prístup k futbalu
208 minút. Šancu dostáva